2737
2734
عنوان

مشکل با دخترم

386 بازدید | 12 پست
دخترم حدود 21 ماهشه خیلی بهم گیر میدهم مثلا میگه عینک نزن یا شال و روسری نپوش حتی توی جمع!! از حمام که میام میگه حوله رو موهات نپوش!!!!!!!! هر چی هم مقاومت میکنم فایده نداره انقدر گریه میزنه و جیغ میکشه که کلافه ام میکنه!!!!!
عشقم، نفسم....... دخترم آرمیتا، خدایا خودت پشت و پناهش باش. «الّلهُمَّ صَلِّ عَلی مُحَمَّد وَآلِ مُحَمَّد وَعَجِّل فَرَجَهُم»
قبلنا موقع شیر خوردن اینطوری بود حالا همش اینطوریه!!!!!!! مونم چیکار کنم؟؟؟؟؟؟؟؟؟
عشقم، نفسم....... دخترم آرمیتا، خدایا خودت پشت و پناهش باش. «الّلهُمَّ صَلِّ عَلی مُحَمَّد وَآلِ مُحَمَّد وَعَجِّل فَرَجَهُم»
منم پسرم وقتی کوچیکتر بود از این کارا میکرد نمونشم یه بار خونه مامانم بودم بعد مهمون مرد اومد واسشون منم رفتم روسری و مانتومو تنم کردم وقتی پسرم دید مانتومو از این ور روسریمم از اون ور میکشید و میگفت ایناها رو دریار !! زن داداشم میگفت از بس تو خونه ولو سلو گشتی این این طوری شده ... ولی دفعه های بعد واسش توضیح میدادم که چرا باید این کار انجام بشه و کم کم قبول کرد
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

منم بهش توضیح میدم که مثلا عینک خیلیا دارن یا باید بپوشم ولی اصلا قبول نمیکنه مثلا اگه حوصله رو موهام باشه اصلا بغلم هم نمیاد وقتی درش میارم میاد!!!!!! حتی اگه خوابش بیاد!!!!!!! فقط میگه نه مدام هم تکرار میکنه کلا زیاد نه میگه
2728
به نظرتون به حرفاش گوش بدم یا دعواش کنم؟؟؟؟ یا اهمیتی ندم؟؟؟
مثلا بگو دوست داری مامانی چشاش ضعیف شه و نتونه ببینتت نتونه رانندگی کنه نتونه باهات بازی کنه ؟؟ خب باید این عینکو بزنم تا چشام قوی بشه و بتونم بیام دنبالت و باهات بازی کنم اینارو که میگی یه هویی هم دنبالش کن تا مزه بازی اینجوری بچشه
2740
آخه خیلی بی محلی رو امتحان کردم جواب نداده!!!!!!!!! اصلا حسابی کلافه ام کرده!!!!!!!! قبلنا که شیر میخورد تا میخواست شروع به خوردن کنه عینکمو میگرفت میداد باباش انگار که جرم کردم عینک زدم!!!!!
بعضی وقتا که حواسشو پرت میکنم جواب میده ولی موقتیه دوباره شروع میکنه اصلا کلا رو اعصابمه