2752
2734

دیروز صبح واکسن ۱۸ ماهگی پسرمو زدیم تب داشت تا امروز بعداز ظهر اونم با استامینوفن و پاشویه کنترل کردم دیگه از طرفا ۵ و ۶  تب نداشته خدا رو شکر ، سه شبم هست نخوابیدم درست حسابی امشب نمیتونم بیدار بمونم ممکنه تب کنه  تو شب استامینوفنم با اینکه تب نداشت بخاطر پا درد دادم دست تنهام هستم ، بازم چک کردم تب نداشت ه تا الان 

خدا تو زندگیم معجزه کرد میشه برای سلامتی و عاقبت بخیریمون صلوات بفرستین بعد ۸ سال ناامیدی پسرم نور امید شده واسه من و باباش ❤ دخترم دومین معجزه زندگیم خوش اومدی بسرنوشتمون ❤

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

خب الان تب نداره بخواب پیشش تب کنه از حرارتش بیدار میشی

اگر بدانید که مردم به یک سردرد معمولی خود هزاران بار بیشتر اهمیت می‌دهند تا خبر مرگ من و شما، دیگر نگران نخواهید شد که درباره شما چه فکری می‌کنند...  
2731

کسی تجربه ای داره که بچه تبش قطع شه  تو واکسن طبیعی شه بعد تبش بره بالا چون دفعه های قبل تو روز دوم سوم تبش که قطع میشد دیگه طبیعی میشد 

خدا تو زندگیم معجزه کرد میشه برای سلامتی و عاقبت بخیریمون صلوات بفرستین بعد ۸ سال ناامیدی پسرم نور امید شده واسه من و باباش ❤ دخترم دومین معجزه زندگیم خوش اومدی بسرنوشتمون ❤
من ماه دیگه باید بزنم استرسش دارم پادرد داره ؟ 

برا من که دیشب سخت بود هم تب داشت هم پاش درد میکرد کوچیکتر بود کمپرس سرد و گرم میزاشتم اذیت نمیشد الان میفهمه نمیزاره ولی باز گرم کردم بهتر شد 

خب الان تب نداره بخواب پیشش تب کنه از حرارتش بیدار میشی

ترسم از همینه تب کنه بیدار نشم 

خب ساعت بزار برای استامینوفن .بعد هم بگیر بخواب. وقتی درد داشته باشه گریه میکنه خودش

عضو گروه رز قرمز هستم. وزن شروع ۸۸.۴۰۰. تاریخ شروع، ۱۰/۸/۱۴۰۰. هدف اول.۸۰‌  هدف دوم. ۷۵. هدف سوم۷۰. هدف چهارم. ۶۵.  وزن فعلی. ۸۸.۴۰۰
کسی تجربه ای داره که بچه تبش قطع شه  تو واکسن طبیعی شه بعد تبش بره بالا چون دفعه های قبل تو روز ...

من اخرین واکسنش تبش بعد ۱۴ روز نشون داد .... تا ۳۹ خورده رفت با ایتامینوفن پایین اوردمش 

برا واکسن هیچده بنطرت شیاف بکیرم یا همون استانیندفن پاراکید 

ترسم از همینه تب کنه بیدار نشم 

استامینوفن که میدی چرا تب کنه؟

عضو گروه رز قرمز هستم. وزن شروع ۸۸.۴۰۰. تاریخ شروع، ۱۰/۸/۱۴۰۰. هدف اول.۸۰‌  هدف دوم. ۷۵. هدف سوم۷۰. هدف چهارم. ۶۵.  وزن فعلی. ۸۸.۴۰۰
الان تبشو بگیر اگه نداشت دیگه تب نمیکنه اگه خیلی نگرانی نصف مقدار استا که میدادی بهش بده و بخواب ف ...

ممنون گلم بابت راهنمایی⚘

خب ساعت بزار برای استامینوفن .بعد هم بگیر بخواب. وقتی درد داشته باشه گریه میکنه خودش

بخوابم خوابیدم ۳ شبه نخوابیدم درست در حد ۳ چهار ساعت زنگم بیدارم نمیکنه

2706