2733
2739
عنوان

2 ساله که حالت تهوع دارم

6454 بازدید | 115 پست
سلام خانمای گل من 2 ساله که حالت تهوع دارم معمولا از صبح تا ظهر چندتا دکتر گوارشی رفتم هر کی یه چیر گفت ولی 2تاشون میگه مشکل از اعصاب معدمه قرصایی هم که دادمن موقتیه یعنی یه روز که قطع میکنم میشه همون آشو همون کاسه، خسته شدم تا کی باید این قرصارو بخورم! احیانا خدای نکرده کسی مشکل منو داشته یا نه؟
خدایا هزاران هزاربار ممنونتم که نی نی به این نازی بهم عطا کردی خودت پشت و پناهش باش.
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731
عزیزم من خودم اینطوری بودم استرس کارم را داشتم چند ماهه نمیرم سر کار بهتر شدم استرس داری؟ ولی قرص مترو کلرو پروماید که اول صبح میخوردم خیییلی خوب بود .امپرازول هم خیلی میگن خوبه ولی من میخوردم بدتر معدم به هم میریخت
اللهم صل علی محمد وآل محمد
نه استرس به اون صورت ندارم ولی گهگاه چرا اونارم مصرف کردم ولی همشون موقتیه الان قرصام بیشتر بر پایه اعصابه مثل نیموسکار،تری فلوروپرازین ، دمیترون و ... آخه بعض روزا باشه تحمل میکنم ،هر روز خدا که از خواب پا میشم تا ظهر اینجوریم ولی واقعا دیگه خستم کرده
خدایا هزاران هزاربار ممنونتم که نی نی به این نازی بهم عطا کردی خودت پشت و پناهش باش.
2740
ببخشید من تجربه ای ندارم منتها یه سوال داشتم یه دکتر خوب گوارش بهم معرفی میکنید ممنون
گاهی دلم میخواهد خودم را بغل کنم ! ببرم بخوابانمش! لحاف را بکشم رویش! دست ببرم لای موهایش و نوازشش کنم! حتی برایش لالایی بخوانم،وسط گریه هایش بگویم : غصه نخور خودم جان ! درست میشود! درست میشود! اگر هم نشد به جهنم...تمام میشود...بالاخره تمام میشود!!!!
دکترم گفته بود مصرف قرصاتو به مرور کم کن بعد هم قطعش کن ولی به یه ماه نکشید بازم شروع شد
ممنون میترا جون انشاالله خوب شی هر چه زودتر
گاهی دلم میخواهد خودم را بغل کنم ! ببرم بخوابانمش! لحاف را بکشم رویش! دست ببرم لای موهایش و نوازشش کنم! حتی برایش لالایی بخوانم،وسط گریه هایش بگویم : غصه نخور خودم جان ! درست میشود! درست میشود! اگر هم نشد به جهنم...تمام میشود...بالاخره تمام میشود!!!!
فاطمه جان اتفاقا آزمایش هم برام نوشتن ولی عفونت یا میکروبی نشون نداد یه دکتری میخواست بفرسته آندوسکوپی نرفتم آخه اصلا اذیت نداره معدم فقط حالت تهوع لعنتی اعصابمو داغون میکنه
2706