2737
2739
عنوان

همه چیز در مورد کابینت..(اطلاعاتی برای هرکسی که میخواد کابینت بسازه)

| مشاهده متن کامل بحث + 491918 بازدید | 3236 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

رژین جان سلام نمیدونم هنوز اینجا سر میزنی یانه. آقای روحانی دوسال پیش برای ما کابینت زدن و من هر روز که وارد آشپزخونه میشم میگم خدا پدرشون مبیامرزه و پولی که گرفتن حلالشون باشه. انصافا هرچی دنبال ایراد تو کارشون میگردم پیدا نمیکنم. هرکس هم میبینه واقعا لذت میبره
رژین عزیزم ما داریم خونه رو عوض میکنیم اگر خدا بخواد و خونه جدید نوسازه. کابینت طبقات دیگش رو دیدم های گلس زده رنگ نسکافه ای که واقعا زشت بود. نظرت اینه های گلس تمام سفید خوبه؟ اینکه میگن به مرور زرد میشه درسته یا نه؟ یه سوال دیگ اینه که اگر ما بگیم برامون ممبران بزنه بجای های گلس به نظرت تفاوت قیمتش چقدر میشه؟
2728
سلام بهارا جان، خیلی اتفاقی شد که اینجا سر زدم و خوشحال شدم که راضی هستید از کار کابینتتون 🙏🏻 در خصوص کابینت های گلاس تمام سفیییید ، شما چندمین نفرید که این سوال و میکنییید و تو اینهمه سال که همسرم کار کرده به همچین موردی بر نخورده مسلما جنس های گلاسی ک بخواد رنگش تغییر کنه درجه یک نیست و ایرانیه یا ترک تقلبی اختلاف قیمت هاگلاس و ممبران هم متری ٢٠٠تومن ما در خدمتتون هستیم
گاهی باید در مشکلات سکوت کرد، شاید خداحرفی برای گفتن داشته باشد
2740

سلام رژین جان خوبی چه خوب شد یکی مثل شما اینجاس منم مشکل انتخاب کابینت دارم

من اول ممبران میخواستم   اما شوهرم میگه خوب نیست

نظر همسر شما چیه راجع ممبران؟ میشه یه سوال کنی؟

خودشم کار میکنه؟؟

و اینکه ام دی اف اطریشی و چجوره من هرچی میزنم تو نت برام نمیاره

میخوام یه کار شیکی درس کنم اما نمیدونم چی کار کنم

خودم رنگ روشن دوس دارم

گلس دوس دارم

پلی گلس چیه شنیدم از های گلس بهتره خش بر نمیداره اره؟؟؟

هرکی دختر داره بیاد تو http://www.ninisite.com/discussion/thread.asp?threadID=1537840&T=دختر_سالونیم_دارم_میخوام_خانم_ملکه_&PageNumber=1
سلام بهارا جان، خیلی اتفاقی شد که اینجا سر زدم و خوشحال شدم که راضی هستید از کار کابینتتون 🙏🏻 در خ ...

رژین جان سلام عزیزم من شماره کارگاه همسرتون رو میخوام اگر لطف کنید وبفرمایید وخیلی عجله دارم دوست من

2706