2733
2739
پسرم 10ماهشه خیلی وابسته بشیرم هست مخصوصا شبا زیاد شیر می خوره نا خواسته باردار شدم الان باید از شیر بگیرمش ولی نمیدونم چکار کنم اگه کسی تجربه داره کمکم کنه شیرخشکم با قطره چکون با زور میدم دوس نداره
خدایا ممنونم بخاطر تمام لطفی که بهم داشتی من مادر دو فرشته شدم
بنظر من تا پایان یازده ماهگی تدریجی از شیر روز بگیرش،شب هم که بیدار شد بهش شیر نده سعی کن طور دیگه بخوابونیش تا از سرش بیفته.بعد یازده ماهگی شیر گاو بده مخلوط با هر چی که دوست داره

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
2740
عزیزم من شیرخشک میدادم ولی شدیدا دخترم وابسته به شیر بود بزرگترین مشکل من این بود که چطور از شیر بگیرمش. یعنی 24 ساعته شیشه شیر دستش بود حتی خالیش رومیخورد. دو سالش که شد رفتم از عطاری یه کمی تلخک گرفتم مالیدم به سر شیشه ....دیگه همون شد. یه بسته شیر نی دار و آبمیوه نی دار هم خریدم هر وقت بهونه میگرفت از اونا میدادم دیگه خودش سمت شیشه نمیرفت. به نظرم با تلخک بگیر بمال به سر سینه ات فوری گرفته میشه. تنها مشکلی که میمونه اینه که چطور بعدا بهش شیر بدی چون معمولا وقتی از سینه یا شیشه شیر گرفته میشن خیلی میزان شیری که مصرف میکنن کاهش پیدا میکنه. باید با تشویق و ترغیب کاری کنی شیر بخوره. نگران نباش بچه ها راحتتر از اونی که تصور میکنیم از شیر گرفته میشن من سر هر دو بچه ام اینو تجربه کردم.