2737
2739
عنوان

راهنمایی برای خرید فربرقی

19046 بازدید | 8 پست
سلام دوستای گلم

من می خواستم فر برقی بخرم.می خوام برای پخت همه چیز عالی باشه .چه مارکی و چند لیتری خوبه؟ قیمت هم اگه دارین لطفاً بگین

در ضمن شنیدم بعضی از فر برقی ها با گاز هم کار می کنن. شما اطلاعاتی دارین؟
عسل جون بعضی فر ها برقی - گازی هستن یعنی با هر دو کار میکنن . ............ من فر برقی سامسونگ خریدم به نظرم خیلی خوبه هم غذا را سریع میپزه!! هم به دو قسمت مجزا تبدیل میشه که میتونی هرکدوم را رو یک دما تنظیم کنی و بوی غذا با هم مخلوط نمیشه ، مصرف انرژیش هم خیلی کمه قیمتش هم مناسبه حدود 500 کلا به نظرم انتخاب خوبیه و تنها مشکلش اینه که یک کم کوچیکه که البته سایزش واسه من مناسبه
مریم جون توش همه چیز پختی؟(غذا،پیتزا،کیک و ...)

فرت چند لیتریه؟بزرگتر نداشت یعنی؟شما از دو قسمت مجزاش تا حالا به طور همزمان برای چیزهای مختلف استفاده کردین؟

در مورد مصرف برقش هم میگی خانمی؟راستی سفید هم داشت یا فقط سیلوره؟

مرسسسسسسسسسسی

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

دوستم آریستون داره. به نظر من عالیه. خصوصاً اینکه یه فن داخلی داره که هوای گرم رو داخل فر نگه می‏داره. و این دو تا حسن داره یکی اینکه در فر هیچوقت داغ نمی‏شه و کلاً گرما از فر خارج نمی شه و بنابراین مصرف برقش هم خیلی پایین است. کلاً فر گازی زیاد چیز خوبی نیست چون غذا مستقیماً در معرض ذرات حاصل از سوختن گاز با هوا قرار داره و این برای سلامتی خیلی مضره
2731
مریم جون، من می‌خوام فر سامسونگ بخرم اما قیمت کردم حدود 800... شما خیلی وقته که خریدین؟؟
و دیگه اینکه من هم سوال عسل جون رو در مورد مصرف برق دارم.. یعنی از وقتی خریدین قبض برقتون تغییرش زیاد بوده یا نه؟؟
..........
عسل جون تا اونجایی که من دیدم فر سامسونگ فقط سیلور داشت..
آذین جون مرسی از راهنماییت عزیزم لطف کردی

مهرگان جون اگه سامسونگ 800 تومن باشه به نظر من بهتره با این بودجه فر ایتالیایی بخری

صبا جون توستر یه آون کوچیکه بیشتر برای نون و این چیزها کاربرد داره ولی فربرقی بزرگتره و برای هر چیزی که توی فر معمولی پخته میشه کاربرد داره
فر برقی کلا هر مارکی باشه تو هر اشپز خونه ای لازمه عالیه
مامان من چندین ساله پارس خزر داره از کیفیت و کاراییش واقعا راضیه
مثل بنز کار میکنه برات
فروش و طراحی و دوخت انواع مانتو زنانه (09127078868)
2740
ببخشید دوستان که دیر جواب دادم من همه چیز توش پختم و راضیم قبض برقمون هم تغییر چندانی نداشته البته انقدر هم جدی به این موضوع توجه نکردم که ماهی که بیشتر استفاده میکنم قبضم بیشتر میاد یا نه !! فقط سیلور داره و قیمت را هم مطمئن نیستم