2737
2734
باسلام
یکی از دوستان تو مامی سایت درباره وضعیت بچه های یک مدرسه گفته بود من پستش رو عینا میذارم
به فکر افتادم اینجا مطرح کنم تا اگه شد چندنفر بشیم و به این بچه ها کمک کنیم اگه دوستان بتونند تو سایتهای دیکه یا تو دوست اشنا هم شرایط این بچه ها رو بگند و کمک جمع کنند خیلی خوب میشه
یا اگه تولیدی کفش یا لباس گرم به قیمت ارزون کسی معرفی کنه بشه براشون خرید کرد
من خودم در وهله اول نظرم رو اینه اکه این روستا گاز کشی شده یک بخاری گازی برای مدرسه تهیه شه چون یادتونه چندسال پیش یک بخاری نفتی تو مدریه اتش گرفت و چندتا بچه سوختن از همون سالها همش تو فکر اون بچه ها بودن و میکفتم ای کاش یک بخاری گازی تو مدرسه شون بود و اون اتفاق نمیافتاد ،

اگه کسی پیشنهاد دیگه ای هم داره مطرح کنه ممنون
اگه کسی هم از کرج باشه بتونه بره مدرسه ،نیازهای لچه ها رو از نزدیک بسنجه و اطلاع بده که خیلی خوب میشه
و اما پست اون خانم

نوشته اصلی توسط shayen
دوستان عزیز یک مدرسه هست اطراف کرج که میخوام برای بچه هاشون شال بخرم

راستش میخواستم برای یک کلاس بخرم

ولی اگر بتونم با کمک بقیه یک مدرسه را میدم

شالها را از یک نفر میگیرم که تو لیدی داره و فقط پول نخ را داره ازمون میگیره دانه ای 7000 تومان

مدرسه شون 55 تا دختر است

85 تا پسر

که با دمپایی بعضی هاشون میان مدرسه

مدرسه شون پر از بچه هایی با خانواده های داغون

پدرای معتاد

با 7-8 تا بچه

میخواستم کفش بخرم ولی کسی را ندارم به قیمت عمده و راستش خیلی گرون درمیاد

در هر صورت اگر کسی هست بگه ممنون میشم بهم کمک کنه تا یک قدم خیلی کوچیک براشون برداریم

شاید خدا هم برامون یک جایی یک قدم بزرگ برداره
دوستان گلی که آدرس خواسته بودن

آدرس کرج - جاده قزلحصار- روستای سلطان آباد ( روبروی انتهای کیانمهر)-دبستان غدیر

دوستان گلی که آدرس خواسته بودن

آدرس کرج - جاده قزلحصار- روستای سلطان آباد ( روبروی انتهای کیانمهر)-دبستان غدیر

اگر کسی خواست میتونه مستقیم بره کمک کنه

عکس مدرسه با بخاری نفتی هنوز داره گرم میشه و عکس بجه ها رو هم تو لینک مامی سایت هست به این ادرس

mamisite.com/forum/t2687-75.html

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728