2752
2734

خانوما من الان یه هفتس از پریودیم گذشته نمیدونم چند هفتمه چند روز دیگه میخام برم دکتر 

یه ازمایشی هس توی هفته ۶ اینا جنسیتو میگه اسمش چیه چجوریه و هزینش چقدره 

لطفا اگر میدونین راهنمایی کنید 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

هفته ۸ به بعده 

ان آی پی تی 

ایران به خاک خسته تو سوگند،به بغض خفته دماوند😞که شوق زنده ماندن من به شادی تو خورده پیوند😞ایران اگر دل ترا شکستند،تو را به بند کینه بستند😞چه عاشقان بی نشانی که پای درد تو نشستند😞 😞😞😞😞😞😞ایران به شوق زندگی، در مرگ روئین تن شده😞مرد و زنش تلفیقی از ابریشم و آهن شده😞ایران پر است از عاشقان، این گنج های بیشمار😞مرزیست پر گوهر ولی، با رنج های بیشمار😢😢😢😢😢😢😢😢😢😢😢😢😢😢حس ششم!!!!😷😷😷😷😷😷😷😷غیرت!!!!😷😷😷😷😷😷😷😷جن!!!!😷😷😷😷😷😷😷مرد خاله زنک!!!!😷😷😷😷😷😷😷😷😷😷دختر بچه شوهر کرده!!!!!😷😷😷😷😷😷😷مرد بچه باز!!!!😷😷😷😷😷😷😷😷رل 😷😷😷😷😷😷😷😷کراش😷😷😷😷😷😷😷کرونا!!!!!😷😷😷😷😷
2731
سلام فکر کنم سونو گرافی هست

😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐

ایران به خاک خسته تو سوگند،به بغض خفته دماوند😞که شوق زنده ماندن من به شادی تو خورده پیوند😞ایران اگر دل ترا شکستند،تو را به بند کینه بستند😞چه عاشقان بی نشانی که پای درد تو نشستند😞 😞😞😞😞😞😞ایران به شوق زندگی، در مرگ روئین تن شده😞مرد و زنش تلفیقی از ابریشم و آهن شده😞ایران پر است از عاشقان، این گنج های بیشمار😞مرزیست پر گوهر ولی، با رنج های بیشمار😢😢😢😢😢😢😢😢😢😢😢😢😢😢حس ششم!!!!😷😷😷😷😷😷😷😷غیرت!!!!😷😷😷😷😷😷😷😷جن!!!!😷😷😷😷😷😷😷مرد خاله زنک!!!!😷😷😷😷😷😷😷😷😷😷دختر بچه شوهر کرده!!!!!😷😷😷😷😷😷😷مرد بچه باز!!!!😷😷😷😷😷😷😷😷رل 😷😷😷😷😷😷😷😷کراش😷😷😷😷😷😷😷کرونا!!!!!😷😷😷😷😷

تا پارسال که توی تیران6انجام نمیشد میفرستادن خارج از کشور 

اسمش رو الان حضور ذهن ندارم اما از طریق اینکه کروموزوم xوجود داره توی خون یا نه ببرسی میکنن گاه داشت دختر واگه نبود پسر

هزینشم بالاست

چراانقد عجله میکنی گلم؟ 

این آزمایش رو برا تشخیصبمساری های ژنتیک در اصل میگیرن کنارشم جنسیت رو مشخص میکنن حدودا دوتومن بود تا یکی دوسال پیش اونم با بیمه تکمیلی و دفترچه و.... 

ممنون  قلبش تشکیل میشه تا اون موقع

بله 

اگر نقصی نداشته باشه البته

من خودم هر دو تا بارداری ۶ هفته و ۵ روز صدای قلبشونم شنیدم 

میخوای سقط کنی ؟ چی میخوای؟ پسر؟

میخام بندازم یه بچه کوچیک دارم سختمه نگهش دارم  دودلم اصلا

وای نکن این کار رو به هیچ وجه گناه داره

حاضری خار بره تو پای اونیکی بچت؟ اینم بچته هیچ فرقی بااون نداره مادرشی تنها پناهشی میخوای بکشیش... تازه قلبم نداشته باشه بازم گناه و دیه داره

خب بعد درکل بندازی چیکار جنسیتش داری

بله  اگر نقصی نداشته باشه البته من خودم هر دو تا بارداری ۶ هفته و ۵ روز صدای قلبشونم شنیدم&nb ...

راستش فعلا امادگی ندارم نه من از نظر فیزیکی و اعصاب نه همسرم از نظر مالی و اینکه دختر هجده ماهه دارم احساس میکنم ظلمه براش چون نمیتونم بهش برسم 

جنسیت هم اگه خدا بخاد و بده بهم یدونه پسر میخام ولی الان نه حداقل پنج سال بعد 

وای نکن این کار رو به هیچ وجه گناه داره حاضری خار بره تو پای اونیکی بچت؟ اینم بچته هیچ فرقی بااون ن ...

نمیدونم چیکار کنم فقط دنبال دلیلم که بتونم خودمو قانع کنم بندازمش 

نمیدونم چیکار کنم فقط دنبال دلیلم که بتونم خودمو قانع کنم بندازمش 

اینکار رو نکن گلم بخدا عذاب وجدان داغونت میکنه 

من دوتا بچه 3ماه و نیمه داشتم باردار شدم شوکه بودم تصمیم گرفتم زعفران بخورم ولی خداروشکرررر شیطون رو لعنت کردم و نخوردم

بچم الان یکسال و 5روزشه این یکسال و 5روز و اون 9ماهی که تو شکمم بود بخدا مردم افسرده شدم داغون شدم از عذاب وجدان اینکه فکر سقطش از ذهنم گذشته همش میگم نکنه خدا الان جوابمو بده و ازم بگیرتش

یه لحظه ازم دور میشه یاد اون روزی میفتم که فهمیدم باردارم و گفتم خدایا نمیخوام.... نکن این کار رو خواهرانه بهت میگم

بخدا پول میاد و میره، یه روز فقیریم یه روز غنی ولی یمان هیچوقت برنمیگرده برا جبران اشتباهم ن اونم چه اشتباهی پس دادن نعمت خدا... دست رد زدن به خدا و کشیتن جگرگوشمون

تحمل بکن الان تو شرایط نرمالی نیستی چون شوکه شدی اصلاااا دست به کاری نزن بخدا پشیمون میشی

2706