2737
2734
ما از طرف شرکت شوهرم دعوت شدیم هزینه بلیط و هتل با ما نبود اما گردش و خرید یه چیزی حدود 1/5 در اومد
بی تو من با بدن لخت خیابان چه کنم ؟ با غم انگیزترین حالت تهران چه کنم؟
بی تو پتیاره پاییز مرا میشکند ..... این شب وسوسه انگیز مرا میشکند...
ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

2728
پارسال همین موقع رفتیم 9 روزه هزینه بلیط و هتل نفری یک و چهرصد بود (هتل 5ستاره تاپ)
دونفرمون هم خرجمون با خرید و سوغاتی حدود 4 تومن شد
تحولات بزرگ در زندگی نیاز همه ماست برای دریافت انرژی و آرامش درون tel: @jadoogareshq
2738
من مالزی و سنگاپور رفتم
برادر شوهرم یک ماه پیش رفته بود تایلند با بلیط و هزینه خورد و خوراک و خرید حدود 7 تومن خرج کرده بود
بهتره یه سر هم به سایتهای شرکتهای خدمات مسافری بزنی خیلی موقع ها آنلاین جواب میدن و قیمتها رو هم به روز زدن
فکر کنم اینجوری راحتتری تا اینکه از بچه ها بپرسی
تحولات بزرگ در زندگی نیاز همه ماست برای دریافت انرژی و آرامش درون tel: @jadoogareshq
ما هم ابان 88 ماه عسل رفتیم مالزی.پرواز از تهران.8 روز .هتل 5 ستاره تاپ با صبحانه.و تور گردش هر روز و روزی یه وعده غذا. ازانس 850 تومان نفری گرفت (فقط هتل و صبحانه و سیم کارت و.... )ولی وقتی رسیدیم خود لیدر تور هم نفری 500 دلار گرفت که کل 8 روز ما رو ببره تمام مالزی بگردیم
.Lilypie Maternity tickers