2733
2734
بچه ها من پوستم سفیده ، چشمام سبزه ، موهام هم خرمایی تا حالا هم موهام رو رنگ نکردم و رنگ طبیعی خودشه منتها ابروهام رو همیشه قهوه ای می کنم الان می خوام یکم تغییر کنم به نظرتون موهام رو چه رنگی کنم؟ هایلایت رو خیلی دوست دارم
دعای باران چرا ؟ دعای عشق بخوان , این روزها دلها تشنه ترند تا زمینها . خدایا کمی عشق ببار
چه مدل سفیدی هستی؟ سفید شیری؟ یا سرخ و سفید؟ یا مدلای دیگه؟.... کلا فکر میکنم رنگ موهایی با تم رنگدانه قرمز به اینجور صورتها خیلی میاد.....
دست رو هرچی میذاری میگن مشکل ما الان اینه؟ نه آقاجون، مشکل ما این طرز فکر توئه که میخوای یهو همه چی خوب بشه. باید از یه جا شروع کرد دیگه.....

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2742
هایلایت هم میاد.... خورت رو چه رنگایی فکر میکنی؟ تم عسلی رودوست داری؟
دست رو هرچی میذاری میگن مشکل ما الان اینه؟ نه آقاجون، مشکل ما این طرز فکر توئه که میخوای یهو همه چی خوب بشه. باید از یه جا شروع کرد دیگه.....
آره منتها نمی دونم دقیقا چی بهم میاد؟ به نظرم باید به خود آرایشگر بسپارم که چی بهم میاد اون خودش بهم پیشنهاد بده
دعای باران چرا ؟ دعای عشق بخوان , این روزها دلها تشنه ترند تا زمینها . خدایا کمی عشق ببار
2740