2737
2739
سلام

6 روز پیش پسرک 24 هفته ای مو به خاطر کم بودن مایع کیسه آبم از دست دادم... زجر از دست دادن عزیزم کم بود، حالا دو سه روزه از سینه هام شیر میاد و عذاب روحی و جسمی مو دو برابر کرده... 4 نوبت تا حالا کمپرس یخ گذاشتم ولی هنوزم ترشح و درد و تورم داره...
ترو خدا اگه تجربه ای دارید بگید چکار کنم، جسم و روح ناتوان من نمی تونه این همه زجر رو تحمل کنه....
ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

2742
عزیزم الهه نیستم.... کم کم آبش کمشده بود و من نفهمیده بودم... زیاد نبود که شک کنم....

کاش می مردم و این روزا رو نمی دیدم خداااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااا
الی جان خیلی ناراحت شدم...ولی باید بری دکتر زنانت و بهت دارو میده عزیزم...

تو رو خدا غصه نخور...چشم بهم بزاری خدا یکی دیگه بهت میده که غم این روزا رو از یادت میبره...شایدصلاح خدا این بوده که گل پسرت به این دنیا نیاد...ایشالله روزی برسه که قلبت روشن بشه عزیزمممم....
اگر زن دیگری مرد شما را دزدید، هیچ انتقامی بهتر از آن نیست که بگذارید نگهش دارد!"مردان واقعی دزدیده نمیشوند"[smiley]s/sm_17.gif[/smiley]
الی جان قوی باش ایشالا به زودی پسر گلت برمیگرده تو بغلت
برای سینه هات زیر دوش آب گرم به ملایمت ماساژ بده از اطراف به سمت نوک سینه تا شیر جمع شده تو سینه ات تخلیه بشه
کمپرس حوله گرم هم خوبه
برای بعضی ها کمپرس یخ برعکس عمل میکنه و تورم رو بدتر میکنه
الی جون سلام برات متاسفم ولی بهتره به خودت بیشتر برسی تا دفعه بعد نینی سالن به دنیا بیاری.

عزیزم منم هفته 18 بدلیل کاهش آب دور جنین که دکترم گفت بدلیل کار نکردن کلیه جنینه سقط کردم و دکترم برای

اینکه از سینه هام شیرنیاد قرص داستینکس داد وچطور دکترت بهت قرصی نداده؟کیه دکترت؟

تازه سینه هامم قرص با یک کش بستن موقع ترخیص .
تاج از فرق فلک برداشتن جاودان آن تاج برسرداشتن- دربهشت آرزو ره یافتن هرنفس شهدی به ساغر داشتن- روز،درانواع نعمتهاوناز شب، بتی چون ماه دربرداشتن- صبح،از بام جهان چون آفتاب روی گیتی را منور داشتن- شامگه چون ماه رویا آفرین ناز برافلاک واختر داشتن- حشمت وجاه سلیمان یافتن شوکت وفر سکندر داشتن- تاابد دراوج قدرت زیستن ملک هستی را مسخر داشتن- برتو ارزانی که ما را خوشتراست لذت یک لحظه مادرداشتن-
2738
این قرص برای کم کردن هورمون پرولاکتینه.وهفته ای یکبار میدن تا بخوری معمولا به دکترت بزنگ وبرو بخر چون گرونه

خارجیه.یادمه 2تاش 40 تومن شد.
تاج از فرق فلک برداشتن جاودان آن تاج برسرداشتن- دربهشت آرزو ره یافتن هرنفس شهدی به ساغر داشتن- روز،درانواع نعمتهاوناز شب، بتی چون ماه دربرداشتن- صبح،از بام جهان چون آفتاب روی گیتی را منور داشتن- شامگه چون ماه رویا آفرین ناز برافلاک واختر داشتن- حشمت وجاه سلیمان یافتن شوکت وفر سکندر داشتن- تاابد دراوج قدرت زیستن ملک هستی را مسخر داشتن- برتو ارزانی که ما را خوشتراست لذت یک لحظه مادرداشتن-
دکترت نگفت جرا آب ذور جنین کم شده ؟دیابت نداری؟چند سالته؟

دکتر من که 1هفته بستریم کرد تا ببینه دلیلش چیه بعد هم گفت کلیهاش کار نمیکنه بمیرم براش .درکت میکنم کاملا.

ولی نداشتن یک بچه ناسالم بهتر از داشتنشه .90 درصد مال تو هم همین مشکلو داشته چون من هم اصلا متوجه

نشدم .قبلش خونریزی های مقطعی نداشتی؟
متاسفم عزیزم
برای درد سینه ها و ترشح شیر باید بری دکتر بهت قرص میده شیرت خشک میشه
یا قرص بروموکریپتین میده یا داستینکس که خارجیه
تا اون موقع هم سینه هاتو محکم ببند تا شیرش پس بزنه
عزیزم پسر من هم 16 هفته بود که به علت به احتمال زیاد پارگی کیسه آب آب دورش تموم شد و ختم حاملگی دادن. کاملا می فهمم داری چی میکشی. ولی صبور باش. الان خدا رو شکر یه پسر دارم. 9 ماه بعد از سقط باردار شدم. الان 20 ماهشه. و همه اون روزا رو فراموش کردم.به منم میگفتن چند روز دیگه از سینه هات شیر میاد ولی نیومد. فکر کنم چون 16 هفته کوچیک بود به همین خاطر. اومدن شیر طبیعیه. چند روز دیگه شیرت برمیگرده. نگران نباش. ولی اگه دارو نخوری چند روز اذیت میشی.
یاشا آنا وطن
2706