2737
2734
سلام دوستای گلم ،من چهار سال مثل شما منتظر بودم ،تا خداروشکر خداوند در رحمتشو به روی ام باز کرد،دلم میخواد این چند ماهذبارداریم فقط برای دوستانم دعا کنم تا همه دامنشون تا سال دیگه سبز بشه،هرکی دوس داره اسمشو بگه تا من یادداشت کنم و به یادش باشم برای خودمم دعا کنید تا نی نی هام سالم و صالح دنیا بیان
خدایا فقط تو رو دارم ،کمک کن نی نی هام سالم دنیا بیان
امیدتون فقط به خدای بالا سرتون باشه ،همه وسیله هستن و فقط خدا باید صدامونو بشنوه ،همیشه دعا کردن برای دیگران تاثیر بهتری داره
ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

2728
سلام عزیز تبریک میگم ایشالله بارداری خوبی داشته باشی برای ماهم دعا کن مشکلت چی بود و با چه درمانی باردار شدی؟
وبلاگ نینی عزیزم که بعد از دوسال انتظار اومده تو دل مامانش http://dalimaman.niniweblog.com/
2740
ممنون عزیزای دلم من مشکل از طرف شوهرم بود ،عمل واریکسل شد چهار سال پیش که جواب نداد،یک بار ای یو ای هم جواب نداد،میکرو انجام دادم ،سه بار انتقال جنین داشتم،که خدا رو هزار مرتبه شکر بار سوم جواب داد ،خیلی دوران سختی بود ،دلم میخواد فقط این هشت نه ماه باقی مونده رو برای منتظرها دعا کنم
میفهمم اناناس جون منم دوبار ای یو ای و یبار میکرو کردم ولی فعلا ک خدا نخاسته دلمو شاد کنه
خدایا طاقت مرا با طاق آسمانت اشتباه گرفته ای ...این پیمانه سالهاست ک پر شده
2706