2737
2734
عنوان

فروش ماشین شارژی کاملا نو

1259 بازدید | 23 پست
سلام ماشین شارژی رو دیشب برا تولد پسرم خریدم اما الان برا کادوش به یه نتیجه ی دیگه رسیدم و میخوام بفروشمش فاکتور خریدش هست که هم مبلغ داره و هم تاریخ خرید که مال 8/29 هستش.. هنوز شارژ اولیه هم نشده... مبلغ 650
Golden party جشن طلایی با طراحی و اجرای تم تولد و مناسبتها(یلدا.کیریسمس.سیسمونی و..) در خدمت شماست. www.goldenparty.rozblog.com tell: 09100923948
ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

2742
ببخشید عزیزم میتونم بپرسم چرا میخوایید بفروشیش؟اخه منم میخوام برا تولد دخترم بخرم میترسم هزینه کنم سوارش نشه یا خوشش نیاد....
دختر گلم نفس روز یکشنبه 24 اذر سال 92 ساعت 7 صبح بدنیا اومد وبا اومدنش زندگیمونو شیرین تر از قبل کرد.خدارو هزارمرتبه شکر.
2740
عزیزم اگه میخوای بخری حتما کوچولوتو ببر ببین علاقه نشون میده یا نه . من خودم یه مدل دیگه دیدم بعدش دیگه دلم پیش اونه. همه میگن این خیییلی خشگله مخصوصا رنگ نورش. اما من اونو میخوام ... البته اون خیلی گرونتره
Golden party جشن طلایی با طراحی و اجرای تم تولد و مناسبتها(یلدا.کیریسمس.سیسمونی و..) در خدمت شماست. www.goldenparty.rozblog.com tell: 09100923948
خواهرم هم میگه کلا براش زود گرفتی و یه نظر دیگه برا کادوش داد که اونم بد نیس شاید اون کار و کنم
میشه بگی چی پیشنهاد داد خواهرتون منم ایده بگیرم خانمی؟البته اگه مایل بودید جواب بدید دوستم.ممنون
دختر گلم نفس روز یکشنبه 24 اذر سال 92 ساعت 7 صبح بدنیا اومد وبا اومدنش زندگیمونو شیرین تر از قبل کرد.خدارو هزارمرتبه شکر.
2706