2737
2739
من سی وچها روزه زایمان کردم ...حتما باید بعد از چهل روز برم واسه دستگاه؟؟؟؟؟ واین که هزینه اش چقدره؟؟؟؟؟ وبیمه پرداخت میکنه یا نه؟
ممنون میشم راهنمایی ام کنید

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

من تقریبا سه ساله گذاشتم هزینش برام اون موقع 1000 تومان شد چیزی هم نخریدم من مرکز بهداشت گذاشتم تا الانم که راضی بودم ولی دکترا تو مطب بالای صد هزارتومان می گیرن
موضوع انشا : خوش بختی …

به نام خـدا

خوش بختی یعنی قلب پـدر و مادرت بتپد …

پایـان !!!

.

2742
مطب دکترا اره هزینشون بالاس هم زمان با من خواهر شوهرم تو مطب گذاشت ازش 50 هزارتومان گرفت در حالی که من فقط هزارتومان داده بودم یه چیزه دیگه اگه می خوای شخصی بزاری حتما از نوع کانادائیش سفارش بده گرونتره ولی بهتره
موضوع انشا : خوش بختی …

به نام خـدا

خوش بختی یعنی قلب پـدر و مادرت بتپد …

پایـان !!!

.

2740
منم تو مرکز بهداشت گذاشتم . خیلی خوب بود .اونجا کسایی بودن که 5 یا 6 سال بود همونجا گذاشته بودن همشون راضی بودن.
برید کنار خووووووووووووووشگلتون اومد [smiley]s/sm_60.gif[/smiley] [smiley]s/sm80.gif[/smiley] به چی داری فکر میکنی حسود خانوووووووووووم [smiley]s/sm80.gif[/smiley][smiley]s/sm80.gif[/smiley][smiley]s/sm80.gif[/smiley][smiley]s/sm80.gif[/smiley]
با سلام خدمت شما پدر و مادر گرامی

آیا میدانید میتوانید فرزند تازه متولد شده خود را با پرداخت روزانه 1000 تومان حق بیمه بیمه عمر کنید.

ایا میدانید با پس انداز روزانه 1000 تومان حق بیمه میتوانید هزینه های تحصیل . اشتغال . ازدواج و جهیزیه و ... را از امروز تامین کنید؟

آیا میدانید فرزند تازه متولد شده شما میتواند از سن 20 سالگی حقوق مستمری بازنشستگی مادام العمر دریافت کند؟

جهت کسب اطلاعات بیشتر با ما تماس بگیرید.

http://www.ninisite.com/discussion/thread.asp?threadID=607178&PageNumber=1&msg=ok

شما میتوانید تمامی سوالات خود را در مورد انواع بیمه های عمر و تامین آتیه در این صفحه مطرح کنید و از کارشناس مربوطه پاسخ بگیرید.
www.bimepasargad.mihanblog.com

بهترین سرمایه گذاری با کمترین پس انداز برای آینده فرزندان