2737
2739
دوست جونا من میخوام یخچال بخرم که هم شبک باشه هم جادار خودم ساید دوست دارم اما میگن فریزرش کوچیکه اما دوقلو که خوب بزرگ و جاداره به شیکی ساید نیست
مرد به زن گفت...اگر این یکی هم دختر شود دستانش را قطع خواهم کرد............خداوند به انها پسری داد که دست نداشت!!!!!!!!!!!!!
بیاین راهنمایییییییم کنیننننننن یک ماهه نتونستم تصمیم بگیرم چی بخرممممم
مرد به زن گفت...اگر این یکی هم دختر شود دستانش را قطع خواهم کرد............خداوند به انها پسری داد که دست نداشت!!!!!!!!!!!!!
ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

2728
اخه یخچال الانم سامسونگ یخچال بالا فریزر پایینه اما عرضش 60 هست و خیلی کمه جاش اعصابمو خورد کرده من کارمندمو چیز میز زیاد فریز میکنم
اخه دوقلوها به شیکی سایدا نیستننننننننننننننن
2738
من دوقلو دارم خیلی راضی ام

میتونی همه چیز رو دسته بندی کنی و هیچ موقع کمبود جا نداری

ساید فانتزیه دیگه
روی هر پله ای که باشی خدا یک پله بالا ترست نه به خاطر این که خداست به خاطر این که دست تورا بگیرد
کی میگه؟؟؟ یعنی میخای بگی ساید الجی شیک تر از دوقلوی بوشه؟؟؟ ههههه بعد هم مگه قراره یخچال رو تنت کنی که باید شیک باشه؟ خخخخخ (محض شوخی بود)

به شرایطت نگاه کن و جات چون ساید توی اسباب کشی نابودت میکنه
روی هر پله ای که باشی خدا یک پله بالا ترست نه به خاطر این که خداست به خاطر این که دست تورا بگیرد
2706