2737
2734
سلام دوستان
من این سمینار رو تهیه کردم و گوش دادم ( تو سایتشون به اسم کتاب صوتی گذاشتن منتها به نظر من شبیه کلاس آموزشیه)
مطالب خیلی خوب و کاربردی داشت. مطالبی که هر کسی بایددد در موردشون آگاهی داشته باشه. یه سری مسائل ساده توش مطرح میشه و یه سری مسائل پیچیده تر. به خاطر همین هر کسی به اندازه وسع خودش می تونه ازش نفع ببره.
این کتاب صوتی( یا سمینار یا کلاس یا ...) رو آقای شعبانعلی تهیه کردن و روی سایتشون گذاشتن. ( گوینده ش خودشون هستن.) مهندس شعبانعلی مدرس مذاکره هستن منتها من خودم تو کلاساشون شرکت نکردم.
این فایلو مهندس شعبانعلی تو فروشگاه trust zone یا همون " محدوده اطمینان"سایتشون گذاشتن. سیستمش به این صورته که هر کسی علاقمنده فایلو دانلود می کنه و گوش میده، اگه از فایل راضی بود و به دردش خورد مبلغی که برای این فایل در نظر گرفته شده رو به طور اینترنتی پرداخت می کنه. اگه راضی نبود هیچ پرداختی انجام نمیشه. فرهنگ فوق العاده زیباییه.توی فایل صوتی هم تاکید می کنه که اگه کسی محدودیت مالی داره لازم نیست پرداختی انجام بده.
همون طور که گفتم من مهندس شعبانعلی رو تا حالا ندیدم و این تاپیک هیچ نفع مادی برای من نداره.

اینم آدرس دانلود فایل:
http://www.trustzone.ir/?p=217
می‌خواهم بگویم هر زنی، در هر وضعیتی، استحقاقش را دارد که کسی را داشته باشد که وقتی نگاهش می‌کند، چشم‌هایش برق بزند.
سلام معمار بانو
آره دیگه گوش دادم خوشم اومد که معرفی کردم
می‌خواهم بگویم هر زنی، در هر وضعیتی، استحقاقش را دارد که کسی را داشته باشد که وقتی نگاهش می‌کند، چشم‌هایش برق بزند.
ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

2728
آره دانشجوییشو پرداخت کردم.

فکر کنم باید به آقای زاهد میل بزنی.
اسم کاربریت که خوبه. تکه.
اگه کسی دانلود کرد و دوست داشت خوشحال میشم اینجا راجع به مباحثش با هم صحبت کنیم.
2740
عزت نفس بالا قرار نیست شکم منو سیر کنه، قرار نیست کسی به خاطر عزت نفس بالا به من حقوق زیاد بده. قرار نیست به من تقدیرنامه بدن بگن شما جزء کسانی هستید که در این جامعه عزت نفس بالا دارید.اما...
واقیتش اینه که عزت نفس بالا به من موقعیت بهتر میده!!!!!
بعضی وقتها نمایشنامه هایی در زندگی ما شکل میگیره که ما بارها و بارها بازی می کنیم. بازیگراش عوض میشن. من بازیگر ثابت نمایشنامه ام. زنی که کتک می خورد. اینم اسم نمایشنامه. بازیگر مرد هی عوض میشه. کارمندی که مورد خیانت شرکت قرار می گیرد. شرکتی عوض میشه ولی من بازیگر ثابت نمایشنامه ام.
از بیرون دیده نمیشه. از بیرون محمدرضا شعبانعلی( سخنران) یه آدم موفقه. کسی که تا رده معاونت یا مدیریت شرکت اومده بالا. ولی محمدرضا در درون خودش می دونه که از کیسه بدی خرج کرده. از کیسه عزت نفس خرج کرده. همینه که امروز تو این جایگاه راحت نیست!!
ببین لیاقتم همینه!! این زندگی لیاقتمه!!! هر چی هم می کشم، بدبختی می کشم حقمه!! قضاوتهایی که ما در مورد خودمون و دیگران می کنیم به شدت روی عزت نفس مون تاثیر داره.
در فرهنگهایی از جنس فرهنگ ما، اینکه شما صریحا خواسته تون رو مطرح کنین ازدید بسیاری از آدما جرمه و فرقی با رفتار aggressive و تهاجمی نداره.
یادمون باشه که هدف باید قابل فهم باشه، هدف باید معیار داشته باشه، هدف باید قابل ترجمه به عمل باشه.
2706