2733
2739
من یک سری سی دی و دی وی دی از این موسسه سفارش دادم که کلی هم بابتشون هزینه کردم ولی خیلی پشیمونم .اولا که فوق العاده بی کیفیت و گنگه .و اولش من یه چیز سفارش دادم (سی دی ادراک فرا حسی) و بعد از اینکه پولو به حسابشون ریختم و بعد از یه هفته گفتن که این سی دی فروشی نیست و دو روز بعد از توی لیست فروششون حذف کردن .و به جای پولم سی دی صوتی آموزش ضرب فرستادن که دخترم بهش میگه نی نای (اینقدر شبیه موزیک رقصه).خلاصه اینکه خیلی پشیمونم از گرفتن این مجموعه و پرداخت این همه پول . من بی بی انیشتن و برینی بی بی هم برای دخترم گرفته بودم و خیلی ازشون راضی بودم .طوریکه دخترم از نه ماهگی هر چیز گردو می دید می گفت بال.....
حالا می خوام سی دی ریاضیدانو باهاش کار کنم ولی اصلا نمی دونم چجوری باید باهاش تمرین کنم .تو رو خدا اگه کسی بلده راهنماییم کنه .خیلی دلم می سوزه از این همه پولی که دادم....
بیبی انیشتن بعد از سه ماهگی و تا الان که یک سال و نیمشه با دقت نگاه می کنه و تکرار می کنه وکلی چیز ازشون یاد گرفته .سی دی ریاضیدانو تازه می خوام شروع کنم ولی روش کار باهاشو بلد نیستم .شما می تونی راهنماییم کنی؟؟؟؟؟؟؟/
خیلی پشیمانم از گرفتن ای مجموعه .به همه توصیه می کنم نگیرین .هر کی بخواد بگیره اشتباه محضه
ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

ممنون ماما یسنا.........

منم خیلی دلم میخواد بی بی انیشتن و بیبی برینی را برا پسرم بگیرم ولی دکتر هلاکویی میگه تا 20 ماهگی خطر ناکترین

چیز برای بچه دیدن تلویزیونه نمیدونم چیکار کنم؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
2728