2737
2734
من دخترم ۳۷ روزشه دارم سعی میکنم تنظیمش کنم کلا شیر خشک بخوره الان هر دو ساعت ۶۰ سی سی بهش میدم شبا از ۲ دیگه میذارم بخوابه تا ۶ بعضی وقتام تا ۸ اندازه و. ساعتش درسته برای این سن ؟ بعضی وقتام همشو. نمیخوره
nanaze man khoshomadi to dele maman
شبارو اگه گرسنه بشه خودش بیدار میشه اما منم پسرم شیر خشکیه هرروز به یه اندازه نمیخوره.. بعضی روزا چند درجه کمتر میخوره.. چه شیر خشکی به نی نیت میدی؟؟
این اطراف چیزهاے شکسته فراوان است..پابرهنه نیایید...بغض.. صدا...دل
ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

2728
روی شیرخشکا نوشته چقدر باید بدی. برا این سن فک کنم 90 یا 120 تا باید بدی. چرا از شیر خودت محرومش میکنی؟ نهایت یه نوبت شبا بده که خوب بخوابه
ثبت نام ترم جدید روایت انسان شروع شده ها جانمونید. کافیه سرچ کنید مدرسه مبنا و از اونجا ثبت نام کنید. مشکلی بود پیام بده  
پسر من هر دو سه ساعت حدودا چهار درجه میخوره... روی هم رفته بخوام حساب کنم حدد سی پیمانه در کل شبانه روز.الان سه ماهشه
من نان ۱ میدم از یبوستش میترسم الان دو شبه از وقتی شروع کردم وقتی بیداه خیلی گریه میکنه نمیدونم واسه یبوست و. دلدرده یا برا بچه انقدری طبیعیه این دکترام که انقدر مسخره ان اصلا نمگن برا شیر خشک چیکا کنید میگن فقطططططط شیر مادر خب یکی مثل من شیرش بچشو سیر نمکنه و. خوب نیست باید بچش چی بشه
2740
من ب ب لاک میدم . وسطش گاهی گریه میکنه بندش میکنم اروغ بزنه خوب میشه دوباره میخوره. در طول روز شیر خودتو بهش بده. از کجا میگی سیرش نمیکنه؟
ثبت نام ترم جدید روایت انسان شروع شده ها جانمونید. کافیه سرچ کنید مدرسه مبنا و از اونجا ثبت نام کنید. مشکلی بود پیام بده  
من تا یکماهم شیر خودمو دادم نه زیاد قوت داشت نه سینه هام نوک داشت خلاصه هم گشنه بودش هم نمیتونست مک بزنه دکترش پیشنهاد شیر خشک داد منم رفته رفته شیرم کلا قط شد اما واقعا از شیر خشک راضی ام میسازه بهش
شیرم اصلا چرب نیست سیرش نمیکنه وقتی میخوره استرس میگیرم نکنه سیر. نشه تا میاد رگ کنه دهنشو میکشه خدا میدونه چقدر نذر و نیاز کردم و گریه کردم اما شیرم خوب نشد که نشد
من دخترم از 6ماهگی شیر خشکی شده . 11ماهشه از ساعت 12که میخوابه اگه گشنشم باید تا 5و6بیدارنمیشه . ولی درکل شیر شب برای وزنگیری بچه خیلی مهمه.
یه همسر خوب   ، دوتا دخمل گل   یه پسرتپل     .دارایی های با ارزشم .خدایا شکرت.
تینا بذار از چله در بیاد بهتر میشه. منم هنین حس رو داشتم حتی در طول روز گاهی شیرم نمیومد اصن. اما از چله که درومد انگار بچم یهو بزرگ شد . مک هاش قوی تر شد و خدارو شکر شیرم خوب میاد. وقتی میخوره دو سه ساعتی سیره. تلاشتو برای قوی کردن شیرت بکن. بعدم اگه گریه نمیکنه حتما سیره دیگه
از اینجا میگم سیرش نمیکنه که وقتی میخورد بعدش انقدررررررر گریه میکرد تا شیشه میدادیم اروم میشد مادر شوهرم خیلی باتجربس هم شوهرم هم برادر شوهرم شیر خشکی بودن اون بهم پیشنهاد داد وگرنه خودم خودمو تا یک ماهگیش کشتم شیر خودمو بخوره فقط
من تا یکماهم شیر خودمو دادم نه زیاد قوت داشت نه سینه هام نوک داشت خلاصه هم گشنه بودش هم نمیتونست مک بزنه دکترش پیشنهاد شیر خشک داد منم رفته رفته شیرم کلا قط شد اما واقعا از شیر خشک راضی ام میسازه بهش
2706