2733
2739
ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

سایه ابرو خیلی بهتر از ماژیک هستش من تویه مجله در موردش خوندم میگفت خانوما بهتره استفاده نکنن
خدایا من به عنوان بنده حاجتم را گفتم ؛ امیدوارم اگر قرار به برآورده نشدنش هست ، از حکمت تو باشد تا بی لیاقتی من ...
2742
سلام خاله کجایی؟ رفتم تایپیکت نبودی
آدمی درآغوش خدا غمی نداشت پیش خدا حسرت هیچ بیش و کمی نداشت دل از خدا برید و در زمین نشست صدبار عاشق شد و دلش شکست. به هر طرف نگاه کرد راهش بسته بود یادش آمد یک روز دل خدا را شکسته بود.
2740
نلی جان ابروت رو تقویت کن تا هر وقت اینجوری ارایش کنی نریزن مثلا هر شب قبل از خواب روغن بادام تلخ یا زیتون بزن به ابروهات خیلی تاثیر دارم من االن چهار ماهه مزتب استفاده میکنم کاملا پرپشت شده ابروهام
آدمی درآغوش خدا غمی نداشت پیش خدا حسرت هیچ بیش و کمی نداشت دل از خدا برید و در زمین نشست صدبار عاشق شد و دلش شکست. به هر طرف نگاه کرد راهش بسته بود یادش آمد یک روز دل خدا را شکسته بود.
من که کلا با چیزای طبیعی موافقم نظرم دقیقا مثل اسراست اسرا[smiley]like.png[/smiley ناراحتم
خدایا من به عنوان بنده حاجتم را گفتم ؛ امیدوارم اگر قرار به برآورده نشدنش هست ، از حکمت تو باشد تا بی لیاقتی من ...
خاله این اواتار چیه گذاشتی عزیزم
نلی جان موقع ارایش از مداد خشک یا مداد مخصوص تتو استفاده کن واسه ارایش ابروت چون مداد چرب باعث ریزش ابرو میشه
2706