2733
2739
دلم خیلی گرفته.اینهمه دعا.نذر و نیاز.....نمیدونم چرا نمیشه.خدایااااااا.دیگه خسته شدم.دارم دق میکنم.خیلی امید داشتم
خدا جونم ممنونم که بهترین عیدی دنیا رو بهم دادی..خودت مواظب دخترم باش...
ممنون نبی جون....خیلی حالم رفتست....حتی دعای دیگرانم برام اثر نداشته.همه برام دعا و نذر ونیاز کردن.ولی نشد
ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

اشکال نداره صبرکن امروزیه دوستی بودبعد17روزازمایشش مثبت شده بود..............
منم دعاکنیدسه ساله منتظرم امروزوفردابایدبشم
اللهم صل علی محمد وآل محمد وعجل فرجهم....میشه براشادی روح پدرم وهمه رفتگان یه فاتحه و صلوات بفرستید....ممنونم
2742
واقعا شیدا جون؟یعنی هنوز امید داشته باشم؟بحق امام حسین که باردار باشی عزیزم....درکت میکنم عزیزدلم
عزیزم سلام ناراحت نباش اول اینکه خدا هروقت صلاح بدونه میده بعدش هم صبرکن شاید بالارفت خدا بزرگه
مدعی خواست که از بیخ کند ریشه ما               غافل از این که خدا هست در اندیشه ما 
2740
اره بجون خودم گفت سه روزبعدرفتم منفی بوده وبیخیال شدم پریودنشدم امروزکه17بودرفته بودازمایش مثبت شده بود تاوقتی پریودنشدی امیدداشته باش
اللهم صل علی محمد وآل محمد وعجل فرجهم....میشه براشادی روح پدرم وهمه رفتگان یه فاتحه و صلوات بفرستید....ممنونم
خدا بخاد امیدی هست بعدش هم بنود ماه دیگه
انشا... به حق ناله های دل حضرت زینب خدا بزودی سختی هاتو از بین ببره و دلت را شاد کنه
مدعی خواست که از بیخ کند ریشه ما               غافل از این که خدا هست در اندیشه ما 
قربونت بیابرای همه دوستای منتظردعاکنیم خداحاجتشونوبده وبه دل غمگین ماهم نگاه رحمتی بندازه
2706