2733
2739
عنوان

خانومایی که سرکلاژ شدن یه لحظه...

2075 بازدید | 18 پست
من قبلا یه زایمان زودرس تو 24 هفته داشتم و الان که 13 هفته باردارم سونو انجام دادم ک طول سرویکسم 31 بود و دکترم گفته با توجه به سابقت احتیاج ب سرکلاژ داری.
درد داره؟
بیهوشی کامل؟
تا چند روز لکه بینی داره؟
بعدش استراحت کامل لازمه؟
حدود هزینش؟
ممنون میشم

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2742
2740
سلام عزیزم من تو هفته 16 سرکلاژ شدم با طول سرویکس 38
من از آمپول هم میترسم اینقدر ترسو هستم فک کن دیگه بهت بگن عمل یعنی من ترسو تر از خودم سراغ ندارم
ولی این اصن نمیشه بهش گفت عمل . کلا نهایتا نیم ساعت طول بکشه . بیهوشی کامل داره ولی بسیار بسیار سبک چون طول مدت جراحی خیلی کوتاهه مال من و که گفتن 10 دقیقه طول کشید.
من اصلا خونریزی و لکه بینی نداشتم ولی تا یه نصفه روز نگهت میدارن بعد میتونی بری خونه.
ولی نه درد داره نه هیچی اصلااااااااااا خیالت راحت باشه
منم قبلش استراحت بودم البته نه مطلق ولی مراعات میکردم بعد از عمل هم 2 - 3 روز تو خونه موندم و کار سنگین نکردم . ولی بعدش مثه روزهای عادی. نزدیکی اصلا ندارم نه اینکه دکتر بهم گفته باشه. ولی پله های خونمون و هفته ای 2 -3 بار میرم و بیام . آخه ما طبقه 4 هستیم بدون آسانسور. تازه کلاس یوگا هم میرم و اصلا تو تمریناتم مشکلی ندارم.
دکترم آقای دکتر پاکروش بود . ولی چون ایشون بسیار به سقط و بارداری حساسند و مدام بهت میگن باید استراحت کنی و من اصن آدم تو خونه نشستن نیستم دکترم و عوض کردم و شکر خدا هیچ مشکلی هم ندارم.
فقط دیگه حتما باید سزارین شم با این احوال
عاطفه جان
منم دو تا سقط در ماه شش داشتم ، این دفعه که باردار شدم توی چهارماهگی سرکلاژ شدم ...

بسیار بسیار عمل راحتیه ، اصلا متوجه هیچ چیز نمی شی ...

بیهوشی کامله

درد اصلا نداره ، حتی بعدش

خونریزی و لک بینی هم من نداشتم ....

نگران نباش
Lilypie Pregnancy tickers
2706