2737
2734
عنوان

بلاخره لاپاراسکپی شدم

1014 بازدید | 24 پست

بخاطر نازایی شدید دکتر نصر منو به دکتر سربازی معرفی کرد تا لاپاراسکپی بشم میگفتن احتمالا بخاطر انسداد لوله هیدروسالپنکس شدی و لوله ها عفونت کرده من عمل شدم ولی دکتر گفت عفونت نکرده بودن ولی من کاملا بستم لوله ها رو و ارتباطشون رو با رحم قط کردم کلی هم چسبندگی رحم و تخمدان و روده داشتم سوال من اینه اگه لوله هام که انسداد شدید داشتو باز میکرد بهتر نبود؟چرا بستشون؟این کارا چه ربطی به موفقیت تو ای وی اف داره؟کسی تجربه ای داره برام بگه؟خیلی فکرم درگیره نگرانم 

بزودی مامان میشم

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

خب چرا از دکترا نپرسیدی

اون لحظه ای که دکتر اومد بالا سرم گیج بودم خابم میومد فقط حرفاشو گوش کردم بعدا یهو با خودم این سوالات اومد تو ذهنم نهایتا میرم مطبش ازش میپرسم دقیقتر

بزودی مامان میشم

2742

خیلی تخصصی بود اما حتما دکترت تشخیصش این بوده نگران نباش اولین کاری که باید بکنی استرس رو از خودت دور کنی عزیزم 

😍آه باران باران    شیشه پنجره را باران شست    از دل من اما چه کسی یاد تو را خواهد شست؟؟😍

برا آی وی اف فرقی نداره 

لوله ها باز باشن یا بسته

بهتر که بسته 

چون باز هم میکرد  

دوباره چسبندگی پیدا میکرد 

اینطوری از جنین خارج رحمی جلو گیری میشه

فقط 7 هفته و 3 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
2740
برا آی وی اف فرقی نداره  لوله ها باز باشن یا بسته بهتر که بسته  چون باز هم میکرد   ...

عزیزم الان که مال من سمت راستم غیر فعاله موقع انتقال جنین اگر جنین اون سمت حرکت کنه نمیگیره ؟

2706