2737
2739
عنوان

اجازه نمیده خونه مادرم برم

1117 بازدید | 58 پست

سلام اگه همفکری کنید ممنون میشم چون درباره این مساله با کسی نمیتونم مشورت کنم. 

ما از شروع کرونا هیچ جا نرفتیم و خیلی رعایت کردیم فقط خونه پدر همسرم و پدر من میرفتیم که اونها هم هیچ جا نمیرفتن. 

خلاصه که ما بعد عید متاسفانه با تمام رعایت هایی که میکردیم و سفر هم نرفتیم از مادرم  کرونا گرفتیم. ایشون هم سفر و .. نرفته بود ولی به هر حال درگیر شدیم. 

شدت درگیری ریه من خیلی زیاد بود و مجبور بودیم دکتر خونه بیارییم چون به خاطر  پسر کوچیکم نمیخواستم بیمارستان برم. خلاصه که چون پزشک خونه میومد هزینه هامون خیلی زیاد شد حدود ۲۰ میلیون شد که ۱۵ میلیون پدر شوهرم داد و اون بنده خدا بی منت این هزینه رو پرداخت کرد و هیچ حرفی هم نزد خودش پول به ما داد. 

حالا الان با گذشت دوماه که حالمون خیلی خوبه خداروشکر ما فقط خونه پدرشوهرم میاییم که برادرشوهرم جدیدا همه جا میره هر شب مهمونی و ... 

ولی وقتی به همسرم میگم میخوام خونه مادرم برم به شدت  مخالفت میکنه و میگه ما خاطر کرونا هیچ جا نمیریم و من چون پول درمان از پدرم گرفتم ازش خجالت میکشم خونه مادر تو بریم . منم همش سکوت میکنم ولی دلم خیلی شکسته خیلی سختی میکشم به خاطر دلتنگی خانوادم. 

الان ۲۰ خرداد تولد برادرمه هر چی میگم بریم اونجا میگه نه نمیریم کروناست در صورتی که پارسال هم نرفتیم ولی هفته ای ۴ روز خونه مادر خودش میاییم . میگم مگه برادر شما مهمونی نمیره همش اون خطر نداره خونه مادر من کرونا داره؟؟  میگه از بابام خجاالت میکشم بریم اونجا😔

واقعا درمونده شدم نمیدونم چیکار کنم میگم شاید حق با اونه

به نظرتون من حق دارم یا همسرم؟؟ من چیکار کنم تا کی نرم خونه مادرم اخه☹

خجالت میکشه یعنی چی؟ حالا کمک پسرش کرده دستش درد نکنه از قصد که نبوده اگر خانواده منطقی داره با اونا در جریان بزار که راضی بشه 

خدایا هر کسی چه نیک چه بد برای من خواست اول نصیب خودش کن آمین یا رب العالمین... دوست عزیزی که نظرت با من همخونی نداره لطفا ریپلای نکن که بگی خیلی بلدی باشه تو خوب ✋✋.          وزن اولیه 67... وزن فعلی 64... قد 170... وزن هدف62... باشد تنبلی را کنار گذاشته ایده آل شوم😎عضو شدم در بامداد خمار... 

ي راهكار ميگم امتحان كن 

با طرح نياز خواستتو بگو 

برو امروز با چهره مظلوم صداتو نازك كن بشين پيشش بگو مثلا اگه اسمش عليه 

بگو عليييييييي جاننننننن دلم خيليييييييي واسه مامانم تنگ شده بييييي نهايت 

بعد همون لحظه پاشو برو اشپزخونه براش چايي بيار حرفو عوض كن خودتو مشغول كار ديگه كن 

منتظر باش ممكنه با اين كار اون لحظه چيزي نگه ولي چند ساعت بعد قبول كنه 

اگه قبول كرد خيلي ازش تشكر كن 

حواست باشه فقط نياز تو بگي ديگه كش ندي گريه هم نكني ي وقت 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

خجالت میکشه یعنی چی؟ حالا کمک پسرش کرده دستش درد نکنه از قصد که نبوده اگر خانواده منطقی داره با اونا ...

خانواده اش خیلی خوبن واقعا ولی کلا مدل همسر من رودروایسیه. منم نمیخوام خودمو کوچیک کنم اجازه بگیرم برای خونه مادرم؟؟ من نمیدونم چرا اینطوری میکنه

2731
خانواده اش خیلی خوبن واقعا ولی کلا مدل همسر من رودروایسیه. منم نمیخوام خودمو کوچیک کنم اجازه بگیرم ب ...

آخه رودروایسی نداره اگر از خونواده همسر می‌گرفتین یعنی نباید رفت و آمد میکردین شده دیگه خیلی بی منطق همسرتون 

خدایا هر کسی چه نیک چه بد برای من خواست اول نصیب خودش کن آمین یا رب العالمین... دوست عزیزی که نظرت با من همخونی نداره لطفا ریپلای نکن که بگی خیلی بلدی باشه تو خوب ✋✋.          وزن اولیه 67... وزن فعلی 64... قد 170... وزن هدف62... باشد تنبلی را کنار گذاشته ایده آل شوم😎عضو شدم در بامداد خمار... 

ولی من خوندم که اگه  یبار گرونا بگیر دیگه انتی بادی در بدنت ساخته شده و خطری نداره برات؟کسی بوده دوبار کرونای وخیم بگیره؟من اون اوایل پارسال گرفتم ،دیگه نگرفتم 

دیگه عبوس نیستم😺 چون یه تغییر بزرگی تو زندگیم ایجاد شد اما خب این اسمو متاسفانه نمیشه تغییرش داد دیگه 😃،   عقل گوید پا مَنِه کاندر فنا جز خار نیست !!!😮😮   ،عشق گوید عقل را کاندر تو است آن خار ها 😪😌***(عشق=حضرت حق )،(عقل =نفس جزیی انسان)پیج مورد علاقم تو اینستاگرام = jan_afza                    ـ
ي راهكار ميگم امتحان كن  با طرح نياز خواستتو بگو  برو امروز با چهره مظلوم صداتو نازك كن ...

گریه که عمرا نمیکنم من اصولا خواسته هام رو نمیگم هیچ وقت ولی باشه این راه رو امروز امتحان میکنم

2740
گریه که عمرا نمیکنم من اصولا خواسته هام رو نمیگم هیچ وقت ولی باشه این راه رو امروز امتحان میکنم

اشتباه ميكني ديگه عزيزم غرور جواب نميده 

بايد شما تو زندگي طرح نياز كني و شوهرت هم شما رو تامين كنه تا احساس لذت ببره 

و شما هم بخاطر تامينش ازش تشكر كني 

خب عزیزم منطقی صحبت کن بگو مادرم جایی نمیرفت و کرونا گرفت ولی برادره شما هر روز مهمونیه ممکنه دوباره از برادرت بگیریم... اگه واقعا بخاطره کرونا نمیزاری خونه مادرم برم پس منم بخاطره کرونا دیگه خونه پدرت نمیام. والسلام رک و جدی حرفتو بزن

حرفش منطقی نیست ولی بخاطر هزینه هاش یکم چشمش ترسیده انشالله هر چه زودتر شر این ویروس از سر جهان پاک بشه من خیلی نگران بودم بخدا اونقدر فکر افسردگی گرفتم همش حس میکردم کرونا میگیرم تازگیا بخاطر بچم سعی میکنم رعایت کتم ولی دیگه کم تر استرس بکشم با استرس فقط ازار میبینم 

فقط 6 هفته و 5 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
میشه ازتون خواهش کنم برای سلامتی مادرم دعا کنید حتی فقط در حد یک صلوات  مادرم خیلی سختی کشیده رنگ خوشی ندیده  و توی زندگی من هیچی برای من با ارزش تر از مادرم نیست هر کی برای مادرم دعا کنه منم برای آرامش زندگیش و رسیدن به تمام آرزو هاش دعاش میکنم😚اللهم صلی علی محمد و آل محمد و عجل فرجه  تیکر تولد دو سالگی پسر عزیزم هست مادرت قربون چشمات بشه😍😍😍😍

من حق رو به شما میدم مادرت چه تقصیری دارن اون وسط شوهرت با اینکار دل خانواده شما رو میشکنه.. 

تنها راهش اینه که اونجا هم یبار کرونا بگیرید که یر به یر بشه

اینجا ایران است رو برای تحقیر به کار نبرید💔هیچ چیز خطرناکتر از این نیست که جامعه‌ای بسازیم که در آن بیشتر مردم حس کنند که هیچ سهمی در آن ندارند. مردمی که حس می‌کنند سهمی در جامعه دارند از آن جامعه محافظت می‌کنند، ولی اگر چنین احساسی نداشته باشند، ناخودآگاه می‌خواهند که آن جامعه را نابود کنند.- مارتین لوترکینگ
2706