2752
2739
کاشکی ارزونتر بود تقصیر نابسامانی و قیمت دلاره
حالا شاید فقط تختشو بخرم واسه بقیش یه برند دیگه ای پیدا کنم با قیمت مناسب تر ولی بعدش باید یه مارک چیلک بچسبونم بهشون از دست این پسرک

عاشق اون توت فرنگیشه
چند وقته جرات ندارم از میدون احمد اباد رد شم تا چشمش میفته به تابلو چیلک میگه مامان دور بزن

خودش که نمیدونه قیمتش چقدره خیلی وقتها با هم میریم تو اسباب بازی فروشی وسط یه عالم ماشین گیر میده به یه ماشین خاص که خیلی هم ارزونه هرچی بهش میگم این جنسش خوب نیست باز حرف خودشو میزنه

20 تا ستاره میگیره میبرمش تو اسباب بازی فروشی بعد یه تفنگ اب پاش 3 تومنی انتخاب میکنه
گاهی هم ماشین 400 تومنی میخواد که البته قانعش میکنم و واسش نمیخرم

خواستم بگم اصلا درکی از برند و قیمت نداره

فقط بحث سلیقست والا اون اصلا قیمتهارو درک نمیکنه که بفهمه کدوم ارزون و گرونه
فقط طرحهای دیگشو دوست نداره اونا خیلی ارزون ترن
انسانم ارزوست...
تو سونو گفت احتمالا پسر ولی قطعی نیست

کل لوازمش 19 بود الان ازش عکس ندارم منم قصد ندارم همشو بخرم اصلا جا ندارم واسش
خودش عاشق اون ماشینشه فقط
ولی مجبورم کمد و میز تحریر هم واسش ست کنم

اتاقشم خیلی بزرگ نیست
ولی اتاق خودمون بزرگه
اون یکیو باید بیارم تو اتاق خودمون
انسانم ارزوست...
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

النا جون من همه ی پست ها رو نخوندم ولی خواستم بگم که :
شخصا عاشق این مدلم و از اول عروسی با مامانم قرار گذاشتیم که اگه خدا نی نی پسر بهم داد تختش از اینا باشه....به نظر میاد بابت قیمتش مشکلی ندارین...پس به نظر من در خریدش شک نکنین...ایشالا بعد چند سال میدینش به داداش کوچیکه و برای بزرگه یه تخت بزرگتر می گیرین.... فقط به نظر من لازم نیس همه ی تیکه هاشو بگیرین...مثلا تخت و میز تحریر به نظر من در اولویتن....
باز هرجور صلاح میدونی خودت
النا جون حرفت رو در مورد اینکه بچه ها زیاد از برند و قیمت سر در نمیارن کاملا قبول دارم.نازنین هم بعضی وقتها از یه عروسکایی خوشش میاد من حرص میخورم میگم مایه آبروریزیگاهی هم زورم نمیرسه بخرم بعضی پسندهاشو خخخخخخخخخخخخخخخ
2731
النا مدلاش خیلی قظنگه
مدلای خیابون طلاقانی 1 چیکو اسمش فکر کنم دیدم
من مدلی که کشتی هست مال دزد دریایی خیلی خوشم میاد
ولی خب کاربردش تا سن 15 سالگی بعدش حس بزرگ بودن و ... میکنه باید براش اتاقش عوض کنی
دُنـیـای مـَجـازی" شـلـوغ تـریـن سـرزمـیـنِ تـنـهـایـی است ...
بـا هـمـه کَس هستـی و بـا هیــچــکـَس نـیـسـتـی !!!
من چیلک دارم
البته نه این مدل من مدل نوزاد نوجوان بی بی بونی دارم
صرف نظر از هزینه و با احترام به نظر همه دوستان
کیفیت چیلک فوق العادست و اصلا قابل مقایسه با کارهای ایرانی نیست یادمه اون زمان که دنبال تخت و کمد بودم و ایرانیا رو میدیدم واقعن از لحاظ استاندارد بودن مشکل داشتن بخصوص میله ها و نرده هاشون
البته شرایط هرکسی متفاوته شاید یکی از اصلا از تخت استفاده نکنه یکی هم مثل من از 5 ماهگی بچشو توی تخت خودش بخوابونه
منکه خیلی خیلی راضیم اتفاقا اندازش هم از سایر تخت های دیگه بزرگتره و کاربرد بیشتری داره و بنظرم راحت ته هشت یا نه سالگی دخترم جواب میده وقتی تبدیل به نوجوان بشه

در مورد اون تخت ماشین من از نزدیک دیدمش اما خوب به چشم خریدارانه نگاه نکردم
بهت توصیه می کنم یه زنگ به فارست مبل نمایندگی چیلک یافت اباد بزنی خیلی خوب راهنمایی می کنن و اصلن هم در پی این نیستن که تعریف الکی بکنن و جنسو قالب کنن
کاملن برات توضیح میدن تا چه سنی قابل استفاده هست اگرم تصمیم قطعی برای خریدش داری سعی کن از همین نمایندگی بخری چون من تجربه زیادی از نمایندگیاش دارم خخخخ
خدمات پس از فروش هم عالیه و خیالت راحتتتتت
2740
ممنون ناتاشا جون

بیچاره نینیم همش باید وسایل پسرمو بدیم به اون!بزرگ شه خفتمون میکنه
انقدر نگران صدمه نخوردن پسرم هستم که تمام برنامه ریزیام در راستای راضی کردن اولی واسه ورود دومیه خخخخخخخخ

فرناز جون اتفاقا منم شعبه طالقانیو رفتم اون دزد دریایشم خیلی خوشگله من خیلی خوشم اومد ولی پسرم اصلا تو مودش نیست
انسانم ارزوست...
ناتاشا جون ایشالا خدا بهت یه قند عسل بده
ولی میز تحریر و دراور و کمد لباسم خیلی واجبه!هر چی میرم از سر و تهش بزنم باز مبینم اینا خیلی واجبه

رژین عزیز خیلی ممنون از راهنمایی جامع و نظرت دوستم
منم برندهای دیگشو دیدم واقعا به لحاظ کیفیت قابل قیاس نیستن

فقط نگران اینم که زود دلشو نزنه و بگه من دیگه بزرگ شدم و این بچگونه هست

بچه ها سال به سال که بزرگ میشن واقعا خواسته ها و توقعاتشون عوض میشه
تا همین چندوقت پیش واسه خوابیدن تو تخت من و باباش زار میزد ولی ظرف چند ماه گذشته دیگه اصلا حاضر نیست تو تخت ما بخوابه و میگه من دیگه بزرگ شدم همینطور خیلی از لباسها و اسباب بازیاشو دیگه دوست نداره و میگه اینا بچگونه ست من بزرگ شدم
انسانم ارزوست...
قشنگه....مبارکش باشهههه......پیشاپیش....خود نمایندگیا بهتر میتونن راهنماییت کنن.....و اینکه سانتم بزنی میشه حدودی بفهمی تاکی قابل استفادست....فقط اتاقت باید بزرگ باشه و سقف اتاق خیلی کوتاه نباشه که اصلا بچشم نمیاد...
فقط یه نکته....اگه پسرگلت مارک براش مهم نیست چرا باید برچسب چیلک بچسبونی رو میزتحریرو کمد؟؟؟!!!!!!!
و اینکه ضربه نخوردن از ورود بچه ی دوم فقط باتوجه عاطفیه و مادی جواب نمیده....و توجه ظاهری زیادم با ورود بچه توام بشه نتیجه ی عکس میده....روانشناس بمن گفت همه چیز باید عادی باشه درظاهر....ولی حواستون باشه به.....
امیدوارم بسلامتی زایمان کنی و درتربیت پسرات موفق باشی عزیزم
سلام النا جون
بنظر منم خیلی قشنگه
اتفاقا همین چن وقت پیش رفته بودیم دیدن سیسمونی یکی از دوستان کل اتاقش همین مدل بود
منکه خیلی خوشم ااومد
واسه پسر خیلی قشنگه
الانم مهم خودشه که ازش لذت ببره و همین که ببینه نظرش واستون مهمه کلی اعتماد بنفسش میره بالا
خدایا شکرت
النا جون اگه خودت وهمسرت وگل پسرت مصر هستین خوب همون ماشینی رو بخرید فقط میتونی یه کم صبر کنی تا جنسیت نی نی دوم هم مشخص بشه از نظر یه طبقه یا دوطبقه بودنش

اتفاقا منم موقع خرید سیسمونی پسرم این مدل وخیلی خوشم اومد ولی از هر کی نظر خواستم گفتن برای یه پسر نوزاد خیلی بزرگه برای 4-5 سالگی به بعد خوبه شما میتون ی همین وبخری وچند سال دیگه با توجه به سنش مدلش وعوض کنی به هر حال دیگه از12 سالگی به بعد بچه ها وارد یه دوره سنی دیگه میشن و روحیاتشون فرق میکنه وفکر نکنم حاضر بشن تو این تخت بچگونه بخوابن هر چقدر هم از نظر اندازه خوب باشه

اگه از نظر هزینه مشکل نداری همین وبخر من سرویس پسرم جنس ترک خریدم ا زیه برند معروف ولی اصلا راضی نیستم هم جاب ه جا کردنش سخته هم زود داغون شد در صورتیکه برادرم سرویس بچه اش و به تولیدی تو یافت آباد سفارش داد خیلی شیک وجنس خوب مثل ژورنال درست کرد

النا جان یکی از بستگان ما هم می خواست اینو واسه بچش بخره ولی دکتر پسرش گفت این کارو نکنه از نظر روانشناسی بچه رو اشفته می کنه چون در تصوراتش تویه ماشین خوابیده و دچار اختلال خواب و عوارض ناشی از اون میشه.به اندازه کافی با این بازی های کامپیوتری درگیرند بعد حساب کن هنگام خواب هم تازه میاد تو یه دنیایه دیگه ......