2733
2739

سلام . امروز هر مدرسه ای زنگ زدم برای ثبت نام دخترم گفتن مصوبه جدید اومد پیش دبستان اجباری ثبت نامش کنید دوره دوماهه فشرده بدون پیش دبستان دیگه ثبت نام نمیکنیم 

بی عقل ها برا مهر ماه گذشته گفته بودن دلبخواه حالا یهو تغییرش دادن مردم مسخره خودشون کردن.

نت هم سرچ کردم دیدم یه قانون میخوان تصویب کنن فعلا دارن بررسیش میکنن دوره کودکی دو قسمت میشه یک تا سه سال به عده خانواده تربیت تعلیم دوره دوم سه تا شش سال تعلیم تربیت با آموزش پرورش که میشه سه سال پیش دبستانی اگر تصویب بشه بچه ها از سه سالگی باید برن پیش دبستان 

خدایا بخاطر تمام نعمتهایی که دادی شکر 
ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

اصلا اینطور حکمی نیست...بچه خواهرم پیش نرفت...چن روز قبلم ثبت نامش کرد کلاس اول

من چندجا زنگ زدم هم دولتی هم غیر دولتی گفتن اجباری شد 

شوهرم زنگ زد دوستش که تو  اموزش پرورش گفت اره الان دختر خودمم ثبت نام کردم

2742

منم رفتم مدرسه گفت هفته بعد ثبت نامه چیزی هم در این مورد نگفت 

دلم برای شبای خونه روستایی مادربزرگم تنگ شده شبایی که رو لحاف و تشک یخ غلت میزدیم   شبایی که با صدای قور قور قورباغه ها جیر جیر جیرکا خوابمون می‌برد آخ که چه آرامشیییییی  
من چندجا زنگ زدم هم دولتی هم غیر دولتی گفتن اجباری شد  شوهرم زنگ زد دوستش که تو  اموزش پر ...

یعنی امسال پاییز ۱۴۰۰ باید بچه ها پیش برن؟

ɪɴ ᴛʜᴇ ᴅᴀʀᴋɴᴇss ᴏғ ᴛʜᴇ ɴɪɢʜᴛ ᴏɴʟʏ ɢᴏᴅ ʜᴇᴀʀs ʏᴏᴜ..
تو کرونا کجا بفرستیم؟من امروز رفتم مدارک دادم چیزی از پیش نگفت 

آنلاین . منم جا خوردم فکر کردم الکی میگه دیگه چند جا زنگ زدم دولتی هم زنگ زدم هی همین میگفتن 

2738
منم رفتم مدرسه گفت هفته بعد ثبت نامه چیزی هم در این مورد نگفت 

شما کجایین من اهوازم پس چرا اینجا به من این میگفتن اعصابم بهم ریختن از برنامه های یهویی بدم میاد کلافه میشم 

شما کجایین من اهوازم پس چرا اینجا به من این میگفتن اعصابم بهم ریختن از برنامه های یهویی بدم میاد کلا ...

من آذربایجان غربی آره بابا خبری نیس نمیشه که یهویی

دلم برای شبای خونه روستایی مادربزرگم تنگ شده شبایی که رو لحاف و تشک یخ غلت میزدیم   شبایی که با صدای قور قور قورباغه ها جیر جیر جیرکا خوابمون می‌برد آخ که چه آرامشیییییی  
مدرسه ما که چیزی نگفت فقط مدارک گرفت وگفت زنگ میزنیم برای سنجش

مدارک چی بردی عزیزم؟؟ 

2706