2733
2739
عنوان

دبستان دخترانه - تهران

499 بازدید | 5 پست

دختر من امسال میره کلاس اول و برای مدرسه خیلی دارم جستجو میکنم. با توجه به اینکه هیچ جا اطلاعات درستی نیست و اصلا شهریه ها هیچ جا درج نشده و اینکه من شاغل هستم 10 بار مجبور شدم مرخصی بگیرم برم بیام گفتم اطلاعاتم رو اینجا بذارم شاید به درد کسی بخوره

البته سایت تیزلند هم هستم که ادمین سایت با صلاحدید خودش حرفا رو عوض میکنه و رقمها رو هم پاک میکنه  . آزادی بیانشون خیلی بالاست واقعا 

دبستان منطقه 3 دخترانه

1- اتیه سازان: هزینه برای سال 99، 18 میلیون غیرحضوری که در صورتی که حضوری باشه ناهار و فرم هم اضافه میشن، بیشتر روی ریاضی و خیلی روی تیزهوشان تاکید داشتن که من ترجیح میدم بچه تا کلاس پنجم اصلا ندونه تیزهوشان چی هست

2- نوآور: هزینه برای سال 99، 19 میلیون که در صورتی که حضوری میبود 24 تومن، محیط مدرسه شادتر و فضای مدرسه بزرگ بود. علاوه بر درس بر روی مسایل دیگه هم تمرکز دارن. کلاس اضافه زبان و خلاقیت و سفال و ... دارن.کلاس اضافه زبان انگلیسی و فرانسه دارن و خلاقیت و نقاشی.

3- روشنگران: هزینه برای سال 1400، 22 میلیون و در صورتی حضوری 27 میلیون، امسال سال اولی هست که مقطع دبستان راه اندازی شده ولی در مقطع راهنمایی و دبیرستان بسیار موفق هستن . کلاس های مدرسه تا ساعت 14.5 هست و ساعت آنلاین با حضوری فرقی نداره (بقیه مدارس در صورت آنلاین بودن تا ساعت 1.5 هست که من چند جا خوندم تا ساعت 12 هستن و الکی میگن تا 1.5). کلاس اضافه زبان انگلیسی و فرانسه دارن و خلاقیت و نقاشی و کامپیوتر.

4-ملایک : هزینه برای سال 1400، 15.8 میلیون. ناهار اجباری نیست و میتونه از خونه بیاره. مدرسه کوچیکی هست و از هر مقطع یک کلاس داره. کلاس اضافه زبان انگلیسی و فرانسه دارن و خلاقیت و نقاشی و کامپیوتر و شطرنج و ... داشتن. که به نظرم نسبت به هزینه نباید چندان توقع بالایی داشت.

5- مدرسه مهر مینوی دانش: برای سال 1399، 13 میلیون ، ناهار اجباری نیست و کلاس فوق العاده انگلیسی و زیان و رباتیک فقط دارن که تو انلاین رباتیک حذف شده.

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

سلام افروز جان شما چیکار کردی؟  در مورد آتیه سازان کسی هست بتونه کمک کنه؟

سلام عزیزم،کاش ببینی جواب من رو،من این هفته آتیه سازان بودم و اصلا نپسندیدم،در مقایسه به بقیه مدارس بسیار بسیار ضعیف و کم امکانات بود،راهرو و حیاط مدرسه،نیمکتها،واقعا قدیمی بودن، شما دخترتون رو کجا ثبت نام میکنید،لطفا به من هم اطلاعات بدید

2728
سلام عزیزم،کاش ببینی جواب من رو،من این هفته آتیه سازان بودم و اصلا نپسندیدم،در مقایسه به بقیه مدارس ...

سلام، من واقعا گیج شدم، امسال دخترم کلاس دوم میره و البته ما برای جابجایی دیر اقدام کردیم

راه رشد را گفتند بیا ثبت کن ولی اخیرا چیزهای خوبی ازش نشنیدم، ظاهرا قدیم تر خوب بوده

روشنگران دوبار رفتیم بعدش گفتند دختر شما امتیاز نیاورده

ولی اینکه میگویید آتیه سازان خیلی ضعیفه را اگر میشه واضح تر توضیح بدید، فقط قدیمی بودن مد نظره شماست یا از لحاظ آموزشی و مخصوصا پرورشی هم ناراضی هستید

سلام، من واقعا گیج شدم، امسال دخترم کلاس دوم میره و البته ما برای جابجایی دیر اقدام کردیم راه رشد ر ...

ببینید من رفتم آتیه سازان رو دیدم که خیلی تاکید برریاضی داشتن،خب بله ریاضی خیلی هم مهمه اما خب زبان رو جدی آموزش نمیدادن، اگه اونجا رفته باشید و مدارس خوب دیگه هم دیده باشید منظور من رو متوجه خواهید شد.فضا عین قدیم بود،سالن غذا خوری نداشتن،روی نیمکت سفره بندازن غذا بخورن