2737
2734
عنوان

شک

432 بازدید | 13 پست
سلام دوستان لطفاکمکم کنید.من یه دخترمجردهستم تقریبا1ساله باهرکسی آشنامیشم یه جوری بهم میخوره.واسه همین نسبت به مرداشک پیداکردم نمیدونم کی راست میگه کی دروغ؟کسی که قصدش ازدواج باشه تویه آشنایی چطوررفتارمیکنه؟
اگرهدفی داری برای زندگی...ودلی برای دوست داشتن...وخدایی برای پرستش...بدان خوشبختی...
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2742
اتفاقا کمی شک بد نیست ولی نه زیادیش
من و خداسوار یک قایق 2 نفره شدیم...
من اشتباه کردم جلو نشستم و خدا عقب...
سکان زیر پاى من بود و سر دوراهی ها دلهره میگرفتم... تا اینکه جایمان را عوض کردیم... حالا آرام شدم و هر وقت از او میپرسم که: کجا میرویم ؟؟؟؟ بر میگردد و با لبخند میگوید: تو فقط پارو بزن
عزیزم معمولا از در س ک س وارد نمیشن..خیلیا که قصدشون ازدواجه مدام در مورد رفتاراتو خونوادتو ایندت و افکارت ازت میپرسن و مث خیلی پسرا هی نمیخوان دستو بگیرن یا ماچت کنن!!حرفای ناجورم تو اس اشون نمیدن
به اینا نیست...
2740
به نظر من تو رابطه طولانی مدت طرف خودش رو حتما نشون میده ، یکی رو انتخاب کن که به نظرت به شرایطت و خواسته هات نزدیک تره و همیشه جانب احتیاط رو داشته باش، تو موقعیت های خاص قرارش بده ببین عکس العملش چیه و اینکه چقدر واقعا تو خودت براش مهمی، البته اینا همه طی یک پرسه زمانی مشخص میشه کم کم
من و خداسوار یک قایق 2 نفره شدیم...
من اشتباه کردم جلو نشستم و خدا عقب...
سکان زیر پاى من بود و سر دوراهی ها دلهره میگرفتم... تا اینکه جایمان را عوض کردیم... حالا آرام شدم و هر وقت از او میپرسم که: کجا میرویم ؟؟؟؟ بر میگردد و با لبخند میگوید: تو فقط پارو بزن
دوستان شمالطفاپیشنهاداتتون روبذاریدمن کاردارم بعدامیخونم ممنون فعلابای
اگرهدفی داری برای زندگی...ودلی برای دوست داشتن...وخدایی برای پرستش...بدان خوشبختی...
منم نمیتونم زیاد اعتما کنم 4ساله با یکی دوستم که خانواده ها باخبرن من در رویای ازدواج اما نمیدونم فز اون چیه شاید فازش ازدواجه واقعااا اما من شک دارم خیلی زیااااااااااااااد اصلا نمیدونم اینده قراره باهاش چی بشه می مونه یا میره!!!!! میدونم بعد این با هرکی دیگه اشنا بشم باز نمیتونم بفهمم فاز اون چیه !!! میدونی من و دوستم مثل ایرماک فیراتیم یا جان و دنیز من عاشق و وابسته اون خونسرد و شر و شیطون و همش فک میکنم امادگی ازدواج نداره ...
یه روزی. یه جایی. یه کسی. یه جوری. یه چیزی.... صبر داشته باش!