2737
2734
عنوان

کوبانی

941 بازدید | 8 پست
چرا اینقدر بدیم؟؟؟ چرا؟؟؟ آپلود عکس مگه چقدر دیگه میتونن مقاومت کنن؟
دستم به حلقه ی در، دل با تو داده بودم، دست و دلم که دیدی، پایم چرا بریدی، رویای صادقی، در جان عاشقی، لیلای کاملی، اتمام عاقلی، نیمی زمینی ام، نیم آسمانی ام، محتاج پر زدن، مجنون آنی ام
دل آدم آتیش میگیره عکسارو میبینه
دستم به حلقه ی در، دل با تو داده بودم، دست و دلم که دیدی، پایم چرا بریدی، رویای صادقی، در جان عاشقی، لیلای کاملی، اتمام عاقلی، نیمی زمینی ام، نیم آسمانی ام، محتاج پر زدن، مجنون آنی ام
نیروهای مسلح کرد در شهر کوبانی که با اعضای گروه داعش می جنگند، این شهر را منطقه جنگی اعلام کرده و آن را از غیرنظامیان خالی کردند. بنا به گزارش ها نیروهای داعش وارد شهر شده اند وجنگ تن به تن و خیابانی میان مدافعان کوبانی و نیروهای داعش در جریان است. اعضای داعش کنترل برخی مناطق در جنوب شرق کوبانی را در دست گرفته اند. جنگنده های ائتلاف به اصطلاح ضد داعش دیروز حملات هوایی محدود و پراکنده ای را به پایگاه های گروه داعش در تپه "مشدی نور" در شهر کوبانی انجام دادند. با اشغال کوبانی گروه داعش با ترکیه همسایه خواهد شد. ترک ها ترسیده اند اما هنوز هم به دنبال باج گیری از کردها هستند. اردوغان دیروز گفت که کوبانی در آستانه سقوط به دست داعش است. وی بر لزوم انجام عملیات زمینی برای توقف پیشروی های تروریست ها تاکید کرد و گفت: حملات هوایی به تنهایی کافی نیست. با این حال داوود اوغلو گفته کشورش به شرطی در جنگ علیه داعش شرکت خواهد کرد که نتیجه آن سرنگونی بشار اسد باشد. ترکیه مایل نیست به نیروهای کرد این شهر کمک کند چون آنها متحد پ ک ک هستند که ترکیه آن را یک گروه تروریستی می شناسد. دبیرکل "جنبش ملی کُرد برای تغییر مسالمت آمیز" در سوریه، ترکیه را به همدستی با داعش در محاصره شهر کوبانی متهم، و تهدید کرد که دامنۀ درگیری های این شهر را به استانبول و آنکارا خواهد کشاند. معترضان کرد در ترکیه روز گذشته در اعتراض به سیاست های دولت به خیابان آمده و با پلیس درگیر شدند. در این درگیری ها یک کشته و ده ها نفر زخمی شدند. العالم نیز از افزایش نیرو گیری داعش در ترکیه خبر داد. لاوروف دیروز تاکید کرد: بدون حمایت خارجی، هیچ کاری از دست تروریست ها برنمی آید. از سوی دیگر منابع امنیتی و پزشکی در عراق اعلام کردند که در حملات جنگنده های ائتلاف در دو استان الانبار و نینوا بیش از 50 عضو داعش به هلاکت رسیدند. ارتش آمریکا نیز برای نخستین بار در حمله به داعش از آپاچی استفاده کرد. این در حالی است که گروه تروریستی داعش به پایگاه استراتژیک "عین الأسد" در الانبار نزدیک شده است، همچنین گفته شده است که تقریبا 50 درصد از رمادی در دست تروریست های داعش است. گروه تروریستی داعش در هفته های گذشته با منحرف کردن آب رودخانه خالص به سمت مناطق مسکونی و روستاهای شهر منصوریه بسیاری از این مناطق را غرق کرده است. در همین حال منابع اعلام کردند که حملات هوایی اشتباهی ائتلاف بین المللی به کشته و زخمی شدن ده ها تن از نیروهای مردمی وابسته به جریان مقتدی صدر در شهرستان طوز خرماتو در صلاح الدین عراق منجر شد.
ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

یروهای مسلح کرد در شهر کوبانی که با اعضای گروه داعش می‌جنگند، این شهر را منطقه‌ جنگی اعلام کرده و آن را از غیرنظامیان خالی کردند. بنا به گزارش‌ها نیروهای داعش وارد شهر شده‌اند و در حال جنگ و زد و خوردهای خیابانی با مدافعان کرد این شهر هستند. به گزارش "ایسنا"، به نقل از شبکه خبری اسکای نیوز عربی، مسئولان کرد در شهر کوبانی در سوریه این شهر را از تمامی غیرنظامیان تخلیه کرده و آنها را به مناطق دیگر در مرز با ترکیه انتقال داده‌اند. به گزارش منابع، اعضای داعش کنترل برخی مناطق در جنوب شرق کوبانی را در دست گرفته و شهر مذکور را مورد هدف قرار داده‌اند. اعضای داعش همچنین پرچم‌های خود را بر فراز تپه بینار در شرق کوبانی و بر فراز ساختمان‌هایی در شرق این شهر برافراشته‌اند. به گزارش دیده‌بان حقوق بشر سوریه، افراد مسلح داعش شب سه‌شنبه کنترل سه منطقه الصناعیه، مقتل الجدیده و کانی عربان در شرق شهر کوبانی را در دست گرفتند. دیده‌بان حقوق بشر سوریه همچنین گزارش داد که درگیری‌های شدیدی میان کردها و افراد مسلح داعش در خیابان‌های کوبانی رخ داده که موجب فرار هزاران تن از ساکنان این شهر از طریق مرزها به سوی ترکیه شده است. در همین راستا جنگنده‌های ائتلاف به اصطلاح ضد داعش صبح دیروز حملات هوایی پراکنده‌ای را به پایگاه‌های گروه داعش در تپه "مشدی نور" در شهر کوبانی انجام دادند. فرماندهی مرکزی آمریکا نیز در بیانیه‌ای اعلام کرد که پایگاه‌های داعش در عراق و سوریه را هدف قرار داده است. این در حالی است که با اشغال کوبانی گروه داعش کنترل باریکه بلندی در کنار مرز ترکیه را به دست خواهد آورد. ترکیه هفته پیش قول داد مانع سقوط کوبانی شود و مجلس این کشور مجوز عملیات نظامی علیه داعش را صادر کرد. اما به نظر می‌رسد که این کشور اقدامی برای جلوگیری از پیشروی داعش صورت نداده باشد. خبرنگاران می‌گویند ترکیه مایل نیست به نیروهای کرد این شهر کمک کند چون آنها متحد پ ک ک هستند که ترکیه آن را یک گروه تروریستی می‌شناسد. هم‌زمان بان کی مون، دبیرکل سازمان ملل در بیانیه‌ای از تمامی طرف‌ها خواست تا اقدامات فوری را برای حمایت از ساکنان محاصره شده در شهر کوبانی سوریه اتخاذ کنند. در این بیانیه بان کی مون از حملات مداوم داعش به شهر کوبانی که موجب آواره شدن غیرنظامیان و فرار آنها به ترکیه و کشته و زخمی شدن ده‌ها تن شده است، ابراز نگرانی کرد. درخواست سلاح توسط رهبر کردهای سوریه رهبر "حزب اتحادیه دموکراتیک" کرد سوریه (PYD) که مبارزان آن صف محکمی در دفاع از شهر کوبانی ایجاد کرده‌اند، نسبت به ایجاد یک زد و بند میان طرف‌های بین‌المللی بر سر شهر کوبانی اظهار تردید کرد. به گزارش روزنامه فرامنطقه‌ای الشرق الاوسط، صالح مسلم محمد، رئیس حزب اتحادیه دموکراتیک کرد سوریه اظهار کرد که چرا ائتلاف جهانی، ترکیه و نیروهای پیشمرگ عراق به نیروهای مردمی سلاح نمی‌فرستند و از آنان حمایت نمی‌کنند. صالح مسلم در کنفرانس مطبوعاتی در پاریس بعد از بازگشتش از ترکیه با بیان کافی نبودن حملات ائتلاف اعلام کرد که دستیابی به سلاح‌های ضد تانک و زرهی می‌تواند نیروهای مردمی کوبانی را از حملات هوایی ائتلاف بین‌المللی بی‌نیاز کند. صالح مسلم محمد با بیان اینکه هیچ کس نمی‌تواند انکار کند چه اتفاقاتی در کوبانی از زمان محاصره این شهر توسط داعش افتاده است، از جامعه بین‌الملل خواست تا هر چه سریعتر از وقوع نسل کشی در کوبانی جلوگیری کند. وی افزود: همه در قبال آنچه که در کوبانی اتفاق می‌افتد مسئول هستند و می‌توانند تدابیر لازم را اتخاذ کنند اما این کار را نمی‌کنند. صالح مسلم اعلام کرد که خواهان همکاری و دریافت کمک‌های ترکیه است اما تاکنون وعده‌هایی که برای کمک به مردم کرد سوریه داده شده بود محقق نشده است. *مامور مخفی فرانسوی از جبهه النصره در سوریه سر درآورد! منابع اروپایی آگاه اعلام کردند که یکی از اهداف جنگنده‌های آمریکایی در سوریه کشتن مامور مخفی فرانسه است. به نوشته روزنامه مکلاچی آمریکا، منابع اروپایی آگاه اعلام کردند که یکی از اهداف حملات هوایی آمریکا در سوریه کشتن یک افسر اطلاعاتی بلندپایه فرانسوی است که اصالتاً عرب بوده و از سازمان اطلاعات فرانسه جدا شده و به گروه القاعده پیوسته است. چهار افسر اطلاعاتی اروپایی نیز می‌گویند که کشتن این افسر جدا شده، "عملیاتی بسیار محرمانه" بوده است. به گزارش منابع اروپایی، این افسر که یکی از افسران عالی‌رتبه و هویتش کاملاً مبهم مانده بود از طریق چندین منبع هویتش فاش شد. وی جزو هشت هدفی بود که جنگنده‌های آمریکایی آنها را مورد حمله قرار داد، اما به نظر می‌رسد که وی از این حملات جان سالم به در برده است.
2742
آپلود عکس
ورود باردار ممنوع http://www.ninisite.com/discussion/thread.asp?threadID=989534
کوبانی داره سقوط میکنه شاید جز دعا کاری ازمون بر نمیاد
ساعت 4 جلوی در مقر سازمان ملل تو خ قبا تجمع در اعتراض به سکوت جهانی در مقابل فاجعه ی کوبانی
2740