2733
2734
سلام من دنبال یک فوق تخصص یا متخصص خوب برای نینیم می گردم تو را خدا کمک کنید نمیدونم چه دکتری ببرم؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

2742
پسر من تومور مغزی داشت و دکتر فرحت نه تنها نتونست بیماریشو تشخیص بده بلکه با یک برخورد خیلی بد و تمسخر آمیز جوابمو داد. شاید اگه اون عرضه داشت و درست تشخیص میداد پسرم اون همه زجر نمیکشید. منکه هرگز ازش نمیگذرم
سلام ممنون دخمل من 2 ماه و نیمشه اسمشم نازنین زهراست ..........منم تعریف دکتر شاه فرحت را شنیدم ولی یه دکتر می خوام که علاوه بر کار خوب وقتم برای بیمار بگذاره......این دکتر امیریان مطبش کجاست خیلی شلوغه ؟
2740
سپیده جون من پیش خوارزمی می بردم ولی یه موضوع کوچیکو جوری گنده میکنه که بعدش که بچه خوب میشه همه بگن ووووووووووووووووواااو !!! چه کاری کرد تصمیم با خودته ولی تو دل من مادر همیشه ترس میندازه حتی برای یه سرماخوردگی ساده!و اما بعد از این رفتار جناب خوارزمی من قیدشو زدم بچمو بردم پیش امیریان که خیر نبینه الهی چنان داروی بیخودی به بچم داد که پیش هر دکتری بردم گفت چرا اینقدر داروی سنگین به بچه داده؟؟!! یه سرماخوردگی ساده رو نتونست تشخیص بده هر چی گفتم بابا این بچه از من گرفته میگفت نه این با وجود تب هیچیش نیست بزار 3 روز تو تب بمونه بعد ببر آز خون بده بعد هم به خاطر داروی اشتباه معلوم شد که بچه تب کرده بوده...خلاصه این دکترایی که فقط اسم در میکنن مثله عروس تعریفی هستن منم خودم دارم جستجو میکنم که یه دکتر با تشخیص خوب خودم پیدا کنم تا ببینیم خدا چی میخواد پیدا کردم میام بهت میگم
سپیده جون دخترکتو برات حفظ کنه عزیزم.اتفاقا اسم دختر منم نازنین زهراست. که خب دو سال و نیمشه
یه دکتر هست به نا میر سمیع. خانومه و البته مسن هم هست. ولی خوبیش اینه که هم خونسرده و هم خیلی خوب به حرفات گوش میده و مثل دکتر خوارزمی توی دلتو خالی نمیکنه
مطبش توی کفایی بین کفایی6 و 8 تلفن :8437743
دکتر میرزاییان اونم مسنه مطبش سه راه ادبیاته تلفن: 8433550
دکتر پراگومی مطب سجاد تلفن7686353
اینا همه مسن هستن
یه دکتر دیگه هم اسمشو شنیدم بنام " یوسفی " نمیدونم اسمش چیه و تلفنشو هم ندارم ولی شنیدم مطبش توی پرستاره. جوونه و میگن کارش خوبه میتونی شمارشو از 118 بپرسی
موفق باشی مامان خانومی
ممنون یاس کبود الان حال دخملیت چه طوره نازم ؟.......مصی جان اگه دکتر پیدا کردی به منم بگو.......... یکی از دوستام دکتر شیخانی را که فوق تخصص داره و تو احمد آباده معرفی کرد کسی پیش ایشون یا دکتر صراف زاده رفته دو تاییشون فوق تخصص اند .............خانم های گل اگه بتونند دکتری که وقت بگذاره و آرام باشه وخونسرد و ازش نتیجه گپرفته باشند معرفی کنند ممنون می شم
2706