2733
2739
عنوان

بهورزی

| مشاهده متن کامل بحث + 54060 بازدید | 1629 پست
ممنون  از اینکه پاسخگو هستید.میشه بگید الان باید منتظر باشم گزینش دعوت کنند یا اول میگن مدارک ب ...

سلام یادم نمیاد شما چه مرحله‌ای بودید ولی روال کلی اینه

بعد جواب مصاحبه تخصصی میاد چند وقت بعد تماس میگیرن که یا مدارک برای گزینش حضوری ببرید یا تو سایت اپلود کنید بین ۱ تا ۳ ماه بعد اونم گزینش میرید بستگی داره چقدر تعدادتون باشه یا گزینشتون چقدر سرش شلوغ باشه بعد جواب گزینش هم ازمایشات طب کار و تعهد و شروع کلاس

این اکانت صرفاً جهت تبادل نظر در ارتباط با آزمون بهورزی 
سلام  شرمنده مزاحم شدم میگم ما ازمون دادیم ینی از روستا ینفر رفتم متقاضی دیگه ای نبود بعد الان ...

سلام تلگرام بهتون جواب دادم✅

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

ممنون از پاسخگوییتون.بنظرتون مصاحبه دعوت نمیکنن ؟دوباره ازمون میگیرن؟چون چن هفته پیش زتگ زدم خانومه ...

چون شما یه نفرید حدنصاب بیارید دعوت میشید اونایی که بیشتر از یه نفرن دعوت میشن اگه مدارکشون درست باشه بدون توجه به حدنصاب حداقل دو نفر

چون شما یه نفرید حدنصاب بیارید دعوت میشید اونایی که بیشتر از یه نفرن دعوت میشن اگه مدارکشون درست باش ...

سلام عزیزم وقت بخیر.من آزمون بهورزی دادم.قبول شدم.یه دونه هم رقیب دارم.میشه کمکم کنید تو مصاحبه قبول بشم ؟  شما از چه منابعی استفاده کردید؟

2728

سلام خواهش میکنم تونستید راهنماییم کنید ممنون میشم 

خانم ۲۲ ساله هستم ۷ سال متاهلم یه پسر ۴ ساله دارم از زمان پدر بزرگ مرحومم تو یه منطقه هستیم اصلا جابه‌جا نشدیم 

دیپلم انسانی رشته معارف دارم دوس دارم بهورز بشم باید دقیق چکار کنم راهنماییم کنید خیر ببینید 

2740

سلام.اول اینکه باید استان فراخوان بده برای بهورزی.در صورتی که روستایی که درش زندگی میکنید بهورزش بازنشسته بشه یا انصراف بده و ......شما می تونید ثبت نام کنید.تا اونجایی که من خبر دارم اکثر استان ها سال ۴۰۲ ازمون برگزار کردند.میتونید از خانه بهداشت روستا و یا مرکز بهداشت شهرستانتون بپرسید که ازمون هست یا نه.درمورد شرایطش :اول اینکه باید بومی اون روستا باشید.دوم شرط سنی داره که اگر مدرک لیسانس مامایی یا پرستاری و یا بهداشت داشته باشید که اولویت اول با کارشناس هستش .سنندن باید زیر ۳۰ سال باشه و اگر با مدرک دیپلم باشید سن باید نهایت ۲۶ باشه.که ازمون م مصاحبه و گزینش داره که درصورت قبولی با دیپلم باید دو سال اموزش ببینید و مدرک کارشناسی ۶ ماه اموزش داره.در کل روند خیلی طولانی داره

چون شما دیپلم هستید اگر در روستای مورد نظر و بعد روستای قمر و بعد روستای همجوار تا فاصله ۳۰ کیلومتری کارشناس پیدا نشه از دیپلم ها ثبت نام میکنند.سنتون که خوبه .متاهل هم هستید خودش امتیاز .ولی دیپلم تجربی نسبت به اون یکی ها ارجح هست.اولین کاری که باید بکنید ثبت نام در آزمون هست اگر برگزار بشه.چون ازمون هر دو یا سه سال برگزار میشه