2737
2739

سلام خانما

کسی برای عفونت ادراری از قرص سیپروفلوکساسین استفاده کرده؟

من تو نت خوندم نباید مخصوصا تو سه ماه اول استفاده کرد.

نمیدونم چرا دکتر داده

خوندم زیاد مضره

چیکارکنم؟

خواسته هایت راکه به خداگفتی به او اعتماد کن 👈که خدا جز خیر برایت نمیخواهد👉🌷الهی به رقیه🌷دخترم همه دنیامی👧🏻😍❤👩‍👧الهی هرکی منتظره خدا بزودی دلشو شاد کنه💚
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

من الآن دارم سفکسیم میخورم.

۳ ماه اول بارداری هم همینو بهم داد که الآنه هم که تو ماه۷ هستم دوباره گرفتم 😐😐😐😐

زندگی همچون یک آینه است زمانی که در آن لبخند بزنیم شگفت انگیزترین نتایج را به دست خواهیم آورد. پس به زندگی بخندید تا زندگی بهتون بخنده و از زندگیتون لذت ببرید ...       خدایا شکرت به خاطر همه نعمت هایی که دادی و ندادی   
2742
من سفكسيم استفاده كردم ولي تا دارو ميخورم خوبم،هندونه ك ميخورم خيلي خوب ميشم 

اخه من سه ماه اولم هستم نوشته که نباید مخصوصا سه ماه اول بخوری

موندم چرا دکتر داد

خواسته هایت راکه به خداگفتی به او اعتماد کن 👈که خدا جز خیر برایت نمیخواهد👉🌷الهی به رقیه🌷دخترم همه دنیامی👧🏻😍❤👩‍👧الهی هرکی منتظره خدا بزودی دلشو شاد کنه💚

دوباره به دکترت دارو رو نشون دادی شاید داروخونه اشتباه کرده

فقط داریم حرف میزنیم. اونی که میخواد بگه "به من چه "باهاش موافقم .لطفا نظر نزاره. واقعا به تو چه .وقتت رو نلف من نکن.برو یه تاپیک دیگه که بهت مربوط باشه والله
من الآن دارم سفکسیم میخورم. ۳ ماه اول بارداری هم همینو بهم داد که الآنه هم که تو ماه۷ هستم دوباره گ ...

سفکسیم بی ضرره منم اونو نخورم سفکسیم بخرم بخورم؟

سفکسیم بی ضرره منم اونو نخورم سفکسیم بخرم بخورم؟

بی خطره 

من هم سه ماه اول خوردم 

هم از دیروز تا حالا دارم روزی یکی میخورم 

زندگی همچون یک آینه است زمانی که در آن لبخند بزنیم شگفت انگیزترین نتایج را به دست خواهیم آورد. پس به زندگی بخندید تا زندگی بهتون بخنده و از زندگیتون لذت ببرید ...       خدایا شکرت به خاطر همه نعمت هایی که دادی و ندادی   
2740
دوباره به دکترت دارو رو نشون دادی شاید داروخونه اشتباه کرده

به منشی باید نشون بدی بردم ولی چیزی نگفت خوندم راجع بهش همه جا نوشته نباید سه ماه اول بخوری

بی خطره  من هم سه ماه اول خوردم  هم از دیروز تا حالا دارم روزی یکی میخورم

دوزش چنده؟

سفکسیم ۴۰۰ میخورم 

اخه من سه ماه اولم هستم نوشته که نباید مخصوصا سه ماه اول بخوری موندم چرا دکتر داد

اصلا نخورش،دوباره برو به دكترت يا يه دكتر ديگه نشونش بده،من براي عفونت قارچي بهم فلوكونازول دادن سه تا خوردم حالا دكترم رو عوض كردم ميگه نبايد تو بارداري استفاده ميكردي،حالا همش استرس دارم و نگرانم،جنينم هم ورم كليه پيدا كرده،عذاب وجدان دارم نكنه بخاطر اين دارو ها بوده باشه و من سهل انگاري كردم.

علائم عفونت اداری چیه؟؟

من ازمایش دادم

یکمم سوزش دارم

2706