2733
2734

سلام 

من بیماری مزمن دارم هفته ای دوبار جام بیمارستان ودردهای وحشتناک  الانم باردارم

دیشب خیلی درد داشتم اصلا نمیتونستم  از جام بلند بشم خودم دوره تزریقات رفتم بلدم آمپول بزنم چند بارم گفتم بیا یادت بدم هی گفت نه 

خلاصه گفتم حالم بده بیا باهم میزنیم اینقدر بد زد که درد خودم خوب شده حالا پام به قدری درد میکنه اصلا دوتا قدم نمیشه بری

چه کنم؟

آرامش سهم قلبی است که درتصرف خداست.    
ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

2728

😂😂🤦‍♀️

عاشق سربازی و موتور سواری، کاش پسر بودم حداقل این دوتا رو تجربه میکردم😢یه چپ دست باهوش🙂عاشق جنگی کردن خروس ها با فلفل. البته اگه دزدا بزارن🙃عاشق درست کردن سوت با یه خوشه گندم سبز😁انقدر فضول بودم و تو خاکا بازی میکردم موهامو تراشیدن😶همیشه در حال ولویی✌️😐 لحجه ی ما خیلی شیرینه ولی نمیدونم چرا خودمون بدمون میاد😕  یه نمونش اینه که به کثیف میگیم‌⇦پِچَل😐😐
2740

اخی عزیزم انشالله بلاتون دوره 

منم شوهرم بلده همیشه بهم میزنه چندی پیش هرچقدر اصرار کرد یه نوروبیون بهش بزنم گفتم نه خب شد نزدم

البته من اصلا جراتشو ندارم

🌺🌿 ممنون میشم اگه واسه حاجت دلم صلوات بفرستی🥰🌹🥰الهم صلی علی محمد وال محمد🌹

واه چه کار خطر ناکی کردی  مثلا بارداری چرا این ریسکو کرده الانم کیسه اب گرم بذار یا حوله گرم بذار 

وزن اولیه 104😛اغاز رژیم 7اردیبهشت 1400🥴خداروشکر بعد یک سال 30کیلو کاهش داشتم 💃💪اغاز سال دوم رژیم 😍💪وزن فعلی 76😎هدف اول 70،🙃🙃 هدف اخر 68 هر زمان شد  😊😎  من می تونم چون می دونم 😂 یه زمانی چاق بودم همه می گفتن اوف چقد چاق وزشتی 😡منم با ارامش می گفتم درشت مجلسیم دوست دارم اینطوری 😎الان لاغر شدم همونا می گن وای لاغر شدی از ریخت افتادی 😒بازم من می گم دوست دارم می خوام مانکن باشم 😎من برا دل خودم زندگی می کنم نه به فکر ادمای هزار رنگ اطرافم 💪💪💪😎خدا جونم مرسی یه دختر  ناز ویه پسر جیگر بهم دادی باباشونو نگم دیگه خودت می دونی 😄😄😄😄 😍😍😍لطفا مواظب خانواده چهار نفره ما باش 😍😍😍 😍😍من یک دختر یک همسر  یک مادرهستم   به وجود خودم افتخار می کنم 😋   من یک خانه دارم یک خانه داره شاغل عاشق کارای هنریم کارم بافته بافت عروسک  لباس وشال وکلاه☺ برا سرانجام رسیدن کارم خیلی تلاش کردم 💪کلمه نمی تونم در فرهنگ لغات زندگی من وجود نداره😎 کاری نیست که نتونم انجام بدم من یک زن هستم 😊😊😊😊خدایی سوال کردی جواب می دیم ریپلای نمی کنی یه لایک بکن 

فیلمای آموزش تزریق از نت دانلود کنین با هم ببینین.

اگ آمپول خاصی هس .اونم جدا فیلماشو ببینین .

خیلی خوبه اتفاقا .تو هر خونه یه نفر برای موارد ضرروی لازم 

من میخواستم کسیو جزمن نبینی..وکسی جز من توجهتو جلب نکنه...و جواب کسیو زودتر از من ندی..وهمه  همه ی حواست به من باشه...من میخواستم تو حتی اگه باهمه خوبی هم بامن خوبتر باشی...اگه همه دوسِت دارنم بدونن که تو منو دوست داری...خوب آدمی به هرچیزی که زیادی چنگ بزنه باخته...و تو بزرگترین باختِ من بودی...من بودم که سقوط کردم                                                 "میخواهم بدانی که تمام نشده ای!" از ذهنم نرفته‌ای و هنوز در قلبم ادامه داری تو حتی همین حالا که نیستی هم از صبح تا شب در کارهای روزمره‌یِ من خلاصه شده ای و رویایِ "اینجا❤
اخی خب تجربه نداشته توام زورش کردی نترسیدی یوقت مشکلی برات پیش بیاد؟

خودم براش توضیح دادم چند باری هم دیده بود اما عملیاتی فقط دیشب زد

بعدش هم هی میگفت واییی من آمپول زدم بهت 

آرامش سهم قلبی است که درتصرف خداست.    
2706