2733
2739
عنوان

خون دماغ شدن تو بارداری

3205 بازدید | 13 پست
سلام دوستان
من شش هفته ام است دو روزه که یک کم خون دماغ میشم مثل اینکه از ماه چهار به بعد یکمش طبیعیه ولی واسه من الان خیلی زوده. نمیدونم که جای نگرانی داره یا نه؟
کسی تجربه ای داره؟ ممنون
- فَاللّهُ خَیْرٌ حَافِظاً وَهُوَ أَرْحَمُ الرَّاحِمِینَ - خدایا لطفا خودت از نی نی ام محافظت کن
نگران نباش

طبیعیه

منم خون دماغ میشدم

دکی گفت مشکلی نیست

بخاطر اینکه که حجم خونمون زیاد میشه
هیچکس نمی داند چگونه میمیرد؛ اما من می دانم بدون هردویتان همان روز می میـــــرم....
راحله جون شما از کی خون دماغ میشدی آخه من تازه شش هفته ام است
- فَاللّهُ خَیْرٌ حَافِظاً وَهُوَ أَرْحَمُ الرَّاحِمِینَ - خدایا لطفا خودت از نی نی ام محافظت کن
ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

من 2؛3 ماه اول دو بار شدید خون دماغ شدم؛چیزی نیست که زود بخوای نگران بشی ولی بهتره دکترت بدونه.مال هورمونا و پر خون شدن عروقه
چقدر دیر میفهمیم بیشتر غصه هایی که خوردیم خوردنی نبود، دور ریختنی بود... 👌👌
2728
منم از هفته 5 خون دماغ میشدم

البته خیلی کم بود

در حد دو سه قطره

هنوزم گاهی اوقات همونجوری میشم

به دکترت بگو. ولی جای نگرانی نداره
هیچکس نمی داند چگونه میمیرد؛ اما من می دانم بدون هردویتان همان روز می میـــــرم....
عزیزم منم دیروز خودبخود خون دماغ شدم. البته من هفت ماهمه

من فکر میکنم بخاطر این هوای الودست

خواهرم میکفت جند روز بیش با دخترش بیرون بوده . اومدن خونه از بینی بجش اب و خون میومده. البته دخملیش سرماخورده و ابریزش بینی داشت.

بازم از دکیت سوال کن.
واااااااااااای دستتون درد نکنه واقعا خیالم رو راحت کردید
ده روز دیگه وقت دکتر دارم گفتم اگه غیر طبیعیه همین الان پاشم برم دکتر ولی الان که خون دماغم کمه پس احتمالا مشکلی نیست رفتم پیشش بهش میگم
2738