2733
2739
عنوان

پذیرایی بدون پرده و پنجره

3397 بازدید | 19 پست
سلام تو نقشه ای که برای خونمون کشیدیم سالن پذیرایی هیچ پنجره یا دری نداره برای همینم پرده نمیخوره به نظرتون قشنگ میشه؟ یه سالن خیلی ساده میشه با کناف و گچ و بری و این چیزا قشنگش کرد؟
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

خوب این چه کاریه یه پنجره بزارین
وصف رخساره خورشید ز خفاش مپرس  دوست عزیز لطفا متن امضاء من رو بخونید نی نی سایتی گرامی لطفا اگر با کامنتهای من مخالفتی داشتید احساستون رو کنترل کنید و من رو ریپلای نکنید مگر اینکه مستقیما شما رو مخاطب قرار داده باشم یا استارتر تاپیکی باشید که توش پست گذاشتم ، من مایل نیستم هیچ بحث و تبادل نظری با مخالفانم داشته باشم مگر اینکه خودم اعلام آمادگی کنم پس خودتون رو خسته نکنید و با اجتناب از هر بحث بیهوده ای در حق اعصاب و شخصیت من و خودتون لطف بزرگی بفرمایید
2742
چیکار کنم نمیشه کاریش کرد، شوهرم میخاد که حتما اتاق ها رو به حیاط باشن میگه مهمون دو ساعت میاد میره ما میخایم تو خونه زندگی کنیم! خودم میخام آشپزخونه به حیاط پنجره داشته باشه چاره ای جز این نیس که پذیرایی رو منتقل کنیم آخر خونه!
2738
خوب آشپزخونه بدون پنجره بدتره که
وصف رخساره خورشید ز خفاش مپرس  دوست عزیز لطفا متن امضاء من رو بخونید نی نی سایتی گرامی لطفا اگر با کامنتهای من مخالفتی داشتید احساستون رو کنترل کنید و من رو ریپلای نکنید مگر اینکه مستقیما شما رو مخاطب قرار داده باشم یا استارتر تاپیکی باشید که توش پست گذاشتم ، من مایل نیستم هیچ بحث و تبادل نظری با مخالفانم داشته باشم مگر اینکه خودم اعلام آمادگی کنم پس خودتون رو خسته نکنید و با اجتناب از هر بحث بیهوده ای در حق اعصاب و شخصیت من و خودتون لطف بزرگی بفرمایید
اینجور وقتا ی حیاط خلوت کوچیک میزنن جلوش رو شیشه های مات میزنن ک همسایه هم ارامش ازش گرفته نشه یعنی ی طبقه ارتفاع میدن و نور میوفته و لی کلا اگه نور نباشه خیلی بده خونه دلگیر و بد میشه مال ما الان همینه هی باید چراغ رو از صبح روشن بکنیم تا شب یعنی همیشه شبه انگار
اندکی صبررر سحر نزدیک است
2706