2733
2739
دوستان سوال من اینه که بعد از لقاح چه قدر زمان می بره که اسپرم خودش رو به تخمک برسونه؟؟
من چند بار اقدام کردم و طبق گفته دوستان تو این سایت نیم ساعت پاهامو بالا نگه می دارم. ولی تو هر اقدامم بعد از اون عفونت ادراری گرفتم. می خواستم بدونم چه قدر بعد از لقاح می شه مثانه رو تخلیه کرد؟تو رو خدا اگه می دونین جواب بدین
خیلی وقتا بهم گفتن چرا میخندی
بگو ما هم بخندیم ...
اما هرگز نگفتن چرا غصه میخوری
بگو ما هم بخوریم ...!
ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

2728
اصلا احتیاجی به این کارا نیست اگه قرار باشه باردار بشی میشی. من هیچکدوم این کارا رو نکردم و باردار شدم
فروشگاه اینرنتی 30 سبد دارای نماد اعتماد الکترونیک و ضمانت بازگشت کالا پوشاک بچگانه خارجی صابون های تزئینی میوه ای زیورآلات لوازم آرایشی ***هدیه ویژه 30 هزار تومانی فقط تا آخر شهریور ماه*** با خرید بالای 100 هزار تومان از سایت ما ، 30 هزارتومان از ما هدیه بگیرید. http://30sabad.com
یکی از دوستام بهم گفت بعد از رابطه تا صبح سعی کن از جات پا نشی. منم همین کارو کردم و هر دفعه شدیدا ادرار داشتم و نرفتم. بعد از اون اینطوری می شم
بگو ما هم بخندیم ...
بگو ما هم بخوریم ...!
2738
نمی دونم چی کار کنم. عضلات مثانم شدید درد می گیره و تقریبا احتباس ادرار پیدا می کنم
بگو ما هم بخندیم ...
بگو ما هم بخوریم ...!
چی کار کنم عفونت نگیرم. بهداشت شخصیمو خیلی رعایت می کنم. تا حالا سابقه نداشته
بگو ما هم بخندیم ...
بگو ما هم بخوریم ...!
عزیزم بعداز نزدیکی نهایتا 10 دقیقه استراحت کن بعدش بلند شو برو دستشویی و خودت رو بشور ........ اونطوری که تا صبح مایع م ن ی از بدنت خارج می شه و هممه جا رو کثیف می کنه !!!!!!1 چرا خودت رو اذیت می کنی اینقدر ؟؟؟؟؟؟؟؟ من اینطوریشو تا حالا نشنیده بودم
تخلیه هم کردم. فقط زمانی که پاهامو بالا می گیرم و دستشویی نمی رم اینجوری می شه
بگو ما هم بخندیم ...
بگو ما هم بخوریم ...!
2706