2733
2734
عنوان

خانم دکتر شکیبا خداداد

10859 بازدید | 3 پست
سلام به همگی
از تمام مامانای عزیزی که پیش خانم دکتر خداداد زایمان داشتن چه طبیعی و چه سزارین، خواهش میکنم نحوه زایمانشونو اگه زحمتی نیست برام بنویسن.
البته مامانای عزیز اگه زایمان طبیعی داشتین که منو کلی ذوق زده میکنین و اگه زایمانتون سزارین بوده لطف کنید و دلیل سزارین شدنتون رو هم بهم بگین...
من تو هفته 26 بارداری هستم و شدیدا اصرار به زایمان طبیعی دارم البته هر چی خدا بخواد...
سلام به همه من تازه میخوام بادار بشم . یعنی این ماه اولین ماه که جلو گیری نکردم و پیش دکتر خداداد میرم . امیدوارم همین ماه اولی باردار بشم. میشه بهم بگین هر کدوم چند ماه بعد از جلوگیری نکردن بار دار شدین؟
سلام مامان شیوا، من 2 سال پیش یه کورتاژ داشتم خوردم زمین و نی نی تو 2 ماهگی از دست دادم همین دکتر خداداد برای کورتاژ انجام داد و من خیلی میترسیدم چون همه میگفتن اولین بچه اگه کورتاژ بشه رحم فهر میکنه و دوباره معلوم نیست که کی حامله بشی - اما دکتر میگفت نگران نباش و خدا رو شکر من بعد از دو سال به محض اینکه جلوگیری رو قطع کردم حامله شدم و الان هم 2 هفته بیشتر به زایمانم نمونده که هنوزم دکترم شکیبا خداده یه کمی دستمزدش بالاست و فقط هم تو بیمارستان عرفان کار میکنه اما دکتر خوبیه. برام دعا کنین که زایمانم خوب باشه

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

سلام مامان شیوا، من 2 سال پیش یه کورتاژ داشتم خوردم زمین و نی نی تو 2 ماهگی از دست دادم همین دکتر خ ...

ببخشید یعنی چی دستمزدشون بالاست یعنی به جز پول بیمارستان پول میگیرن؟ من هم میخوان برای زایمان طبیعی پیششون برم دکتر خوبی هست؟

2728