2733
2739
عنوان

رشته زیست سلولی مولکولی

722 بازدید | 25 پست

سلام  

من امسال کنکور دارم، خیلی دوست دارم رشته زیست مولکولی دربیام. با اینکه میدونم هنوز جا نیوفتاده تو ایران ولی تصمیم دارم ریسکشو کنم و همین رشته برم. علاقه خیلی شدیدی بش دارم . با اینکه خیلیا میگن خوب نیس نرو یا بازار کار نداره و فلان. همه اینارو هم میدونم...ولی خوب آدم فقط یبار زندگی میکنه...از فرداش هم خبر نداره..منم میخوام زندگیمو پای چیزی بزارم که واقعا بش علاقه دارم. ترجیح میدم تو راهی شکست بخورم که با علاقه اون راهو رفتم تا اینکه عمرمو به پای چیزی بریزم که هیچ دوست داشتنی توش نیس..  

حالا میخوام نظر شما رو هم بدونم..مخصوصا اونایی که این رشته رو خوندن؟؟

ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

2742
سلام من دخترداايم جانوری خوند کار پیدا نکرد رفت ایتالیا الانم ماهی هفتاد. میلیون داره

هفتاد میلیون ب پول ایران   زیاد نیس

گفتم فراموشم مکن گفتی تو در یادی مگر؟! /تیکر بدنیا آمدن خواهرزادم
تحقیق کن اگه کشورای دیگه تو این رشته بازار کار خوب داره حتما برو

شرط این توانایی رفتن داشته باشه

الان مهاجرت کار اسون نیس

2738
سلام من دخترداايم جانوری خوند کار پیدا نکرد رفت ایتالیا الانم ماهی هفتاد. میلیون داره

درآمدش زیاد نیس میشه در حد ۳_۴هزار دلار که اونجا درآمد متوسط رو به پایین محسوب میشه

تیکرم برای بارداری نیست🦋
شرط این توانایی رفتن داشته باشه الان مهاجرت کار اسون نیس

مهاجرت هیچوقت اسون نیست اما اگه یه هدف و علاقه پشتش باشه سختی نداره خیلیم شیرین میشه 

نمیدونم کی هستی که داری اینو‌میخونی؛ ولی هر کی که هستی برات آرزوی لبخند میکنم :)💕🦋🍃
[QUOTE=190117791] اره آینده کاری این رشته ها تو کشورای دیگه فوق العادست

اگه واقعا علاقت خیلی شدیده و با پشتکار خیلی قوی داره کارتو دنبال میکنی پس بخون و بعدا مهاجرت کن البته اگر تو خودت میبینی که توی یه کشور غریب زندگی کنی و سختیای زندگی مستقل رو به جون بخری

نمیدونم کی هستی که داری اینو‌میخونی؛ ولی هر کی که هستی برات آرزوی لبخند میکنم :)💕🦋🍃
مهاجرت هیچوقت اسون نیست اما اگه یه هدف و علاقه پشتش باشه سختی نداره خیلیم شیرین میشه 

بله 

منم هدف هست ولی اینقدر اسون 

ب حرف اسون  ب عمل خیلی سخت تر از اون فک میکنی

2706