2733
2739
سلام اخر هفته میرم قشم دنبال جا هستم اولویت اول درگهان باشه اگه نه که تو قشم

با قیمت مناسب اگه کسی سراغ داره لطفا برام پیغام بزاره اینجا یا ایمیل کنه برام

البته اگه اطلاعات خرید لباس و لوازم هم دارین لطفا دریغ نکنین جاهاشو بگین....آماتورم به خدا!!

ممنونم دوستان
افراد منطقی خودشان را با دنیا تطبیق می‌دهند. افراد غیر منطقی سعی می‌کنند دنیا را با خودشان تطبیق دهند. پیشرفت بستگی به افراد غیرمنطقی دارد. جرج برنارد شاو .

مرسی مریم جون

البته هتل اپارتمانم باشه خوبه اگه شماره دارین بدین که هماهنگ کنم
افراد منطقی خودشان را با دنیا تطبیق می‌دهند. افراد غیر منطقی سعی می‌کنند دنیا را با خودشان تطبیق دهند. پیشرفت بستگی به افراد غیرمنطقی دارد. جرج برنارد شاو .

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
سلام خانمییییییییی

من تو خود قشم هتل رفتم.........هتل المپیک اصلا خوب نیست نرووووووووووو

هتل شمس خوبه .غذاشم بد نیست........

برای خرید درگهان پاساژ دریا......دو دلفین خیلی خوبنننننننن

بازار ستاره هم خوبه.......
بازار قدیم هم حتما برووووووووووو
برای رو تختی وپتو عالیهههههههههههههههههه....یه لاینی هم داره انواع پارچه ریون داره عالیه با پارچه مخمل

برای شلوار جین ومانتو درگهان خوبه.لباس زیر هم جینی از درگهان بگیر........
2740
راستی اینم بگم..من کلا فقط چایی اکبر اونم با عطر بهار نارنج از بازار ستاره میخریم اصلا دیگه اینجا چایی نمیخریممممممم
قوطی فلزی رو هم بخر .مقوایی نخر اصل نیستنننننننننننن

چای العطور هم عالیه اونم بخرررررررررررررررررر
ممکنه این اعلام نظر دیر باشه ولی بازم جهت اطلاع: من هتل سینگو درگهان پیشنهاد میدم تازه تاسیس و فوق العاده تمیز با مامی میشا هم موافقم یه رستوران داره تو درگهان هست به اسم دریا که خوراک دریایی عالی داره تلفن هتل: 07635274245 - 09172912544 تلفن رستوران ندارم فقط ادرسش طبقه اول بازار دریا است

بچه ها به نظرم اگه خواستید قیمت هتل اروزن و باکیفیت  بگیرید به این آژانس زنگ بزنید من ازشون هتل گرفتم کانتراش خیلی پیگر و خوش اخلاق بودن قیمت ما هم از بقیه مسافرا ارزونتر بود حدود نفری 300 هزار تومن ما کمتر خریده بودیم درحالی که خدمات تورمون با بقیه یکی بود و هیچ تفاوتی نداشت من راضی بودم.

لینکشون را برای تشکر اینجا می گذارمقیمت روز   هتل ارزون و خوب صبحانه ناهار شام 26709011

2706