2733
2734
ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

2742

اره من اون هفته ۶۰۰ تومن خرید کردم ازشون بعد رفتم توی سایت سیسمونی آقا بزرگ دیدم هر تیکه رو ۱۰ یا ۲۰ تومن همون لباس و همون مارک رو ارزون تر زده 

حتی دی جی کالا هم که سر دسته گرون فروشاس لباسای نازدونه رو ارزون تر زده بود 😂

خدایا شُکرت که من مامان یه نی نی سالم و صالح و زیبا شدم، ♥️دوست عزیزم میشه واسه اینکه نی نی ام،سروقت خودش سالم بیادبغلم یه صلوات بفرستی،ممنونم🤗..خدایا نی نی ام رو سالم سروقت خودش بزاربغلم آمین♥️
2740
اره من اون هفته ۶۰۰ تومن خرید کردم ازشون بعد رفتم توی سایت سیسمونی آقا بزرگ دیدم هر تیکه رو ۱۰ یا ۲۰ ...

حالا خوب بود چیزاییکه اوردن؟

انشالله۱۴44/4/4 این جمع همه سالمندان😂😂😂😂
من خریدم جنسا نازک هستن  کیفیت کمه البته با این قیمت‌ها لباس گیر نمیاد

اهوم سمت ما خیلی گرونه تیشرت بچگونه بالای صد صدوخورده ای،ولی تو سایت خیلیپایین تر بود

فقط لباسای ک قیمت یکم پایین داره نگیر لباسای با قیمت بیشترش جنس بهتری داره . با بیرون مقایسه کردم یک ...

اره دیدم بعضی لباسا زیادی ارزونه،ممنون

حالا خوب بود چیزاییکه اوردن؟

آره جنسش خوب بود نخ بود همه ش به موقع هم ارسال شد

البته هنوز استفاده نکردم که بگم مثلا شسته بشه بازم خوبه یا نه، واسه سیسمونیم خریدم، الان واست عکس یه تیکه ش رو میزارم

خدایا شُکرت که من مامان یه نی نی سالم و صالح و زیبا شدم، ♥️دوست عزیزم میشه واسه اینکه نی نی ام،سروقت خودش سالم بیادبغلم یه صلوات بفرستی،ممنونم🤗..خدایا نی نی ام رو سالم سروقت خودش بزاربغلم آمین♥️
2706