2733
2739
ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

2742
2740
اتفاقا به نظر من شانس پسر دار شدن رو بالا میبره به چند دلیل : 1 - اسپرمها رو میشورند و کیفیت بالاها میمونن که خوب اسپرو تند و سریع خودش رو زودتر میرسونه 2 - شما داروی محرک تخمک گذلری مصرف میکنی و درست در زمان تخمک گذاری لقاح رو انجام میدن 3 - شما قبل از ای یو ای مراقب تغذیتون هستید و همسرتون هم موتامین ای و سی مصرف میکنه که باز هم شانس پسر دار شدن رو بالا میبره ........ در ضمن همیشه از خدا بخوته ی بچه صحیح و سالم بهت بده گلم فرقی نداره دختر یا پسر
مامان کوچک عزیز من نمیدونم شما چند سالتونه ولی اگر سنتون بالاست برو سراغ مراحل بالاتر درمان چون ای یو ای میشه گفت یه نزدیکی مصنوعیه و به نظر من شانسش 10 به 2 هستش من خودم خیلی کم دیدم جواب گرفته باشن البته انشالله شما مامان شده یاشی
دختر پسرش چه فرقی داره آخه!!؟ فقط دعا کنین سالم باشن
«بسم الله الرحمن الرحیم» «إِنَّا أَعْطَیْنَاکَ الْکَوْثَرَ فَصَلِّ لِرَبِّکَ وَانْحَرْ إِنَّ شَانِئَکَ هُوَ الْأَبْتَرُ الکوثر»