2737
2739
عنوان

به یک مامان تنها کمک کنید

482 بازدید | 28 پست
سلام. 2ماهه پسرم رو گذاشتم مهد. و یک ماهه همش سرما می خوره لب به هیچی هم نمی زنه. شاغلم و واقعا نمی دونم با بد غذایی اش چیکار کنم. شب و روزم گریه شده. رو هیچ موضوعی تمرکز ندارم .خانوم های شاغل بچه دار تو رو خدا کمکم کنید. دارم دق می کنم.
ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

2742
مهدشو نمیتونی عوض کنی؟ خواهر زاده ی من از وقتی رفته مهد خیلی غذا و میوه اش بهتر شده مربیش خوبه بقیه بچه ها هم میخورن چون ضعیفه سرما میخوره
من از سهم خود راضی نیستم، آن پاداش پا در هوای آسمانی به درد من نمیخورد. میخواهم زندگی ام همینجا و هم اکنون تحقق یابد.
موژان جون تو مهدش مربیاش میگن می خوره؛ اما تو خونه فقط در حد چند قاشق. معمولا شیر برنج رو بهتر می خوره کوفته ریزه هم می خوره اما کم کم.در حد چند تا دونه کوچیک. اصلا این بچه 24 ساعتم گرسنه بمونه غذا نمی خواد
2740
سعی کن غذاهای مقوی براش درست کنی وعد ه های غذاییش را بیشتر کن حتی اگه تو هروعده دوتا سه تا قاشق بخوره بیشتر براش جیگرو قلوه بگیر برای کم خونی خوبه
هوایِ زمین آلوده شده نظرت چیست به مریخ سفر کنیم ؟ من مشتریِ #تُ باشم تو ماهِ #من
قلم و بپز انداه ی 24 ساعت عصارش میشه 2.3 تا قاشق سفت بریز تو برنجش گوجه بده بهش به عنوان میوه پسته چیزای مقوی رو بیشتر تکیه کن تو خونه رو اجاق هر روز یه تیکه گوشت و ریز کن به سیخ نازکا مخصوص جیگره بزن بهش نمک و آبلیمو فراددن بزن بده خالی بخوره زیاد نه ها. اندازه یه تیکه خورشتی
من از سهم خود راضی نیستم، آن پاداش پا در هوای آسمانی به درد من نمیخورد. میخواهم زندگی ام همینجا و هم اکنون تحقق یابد.
2706