2737
2739
عنوان

حموم ِ نینیی کمککک

172 بازدید | 35 پست

نینیم دوماه و نیمشه نمتونم ببرمش حموم خودممم،😭😭😭الانم بردم گریه کرد نتونستم بشورمش فک کنم تو حالت بدی میگیرمش اذیت میشه شماها چجوری حموم میبرید نینیاتون رو😔

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
2738

من که نی نیم تو شیکممه فعلا😁 ولی خب بچه دوماهه خیلی کوچولوعه فک کنم تنها شستنش سخت باشه من به نظرم تا وقتی که بتونه بشینه با شوهرم ببرمش

حس من به نی نی سایت، به ترتیب😉

من مینشستم میذاشتمش توی بغلم میشستمش😍

هیچکس به اندازه ی کسی که که ترکت کرده تورو تماشا نمیکنه! میخواد مطمئن شه که اشتباه نکرده ! بهش نشون بده که اشتباه کرده ... تو هیچوقت نمیفهمی چقدر آسیب دیدی تا وقتی که یه نفر باهات درست رفتار میکنه ... لا به لای تلاش‌هات برای نجات رابطه یا زندگی مشترک اینو یادت باشه: تو هیچوقت نمیتونی آرامش و خوشحالی رو جایی پیدا کنی که همونجا گمش کردی... گفت : تو عقب کشیدی یا جنگ تموم شد؟! گفتم : به جز من کسی نمی‌جنگید که؛ من که عقب کشیدم؛ جنگ هم تموم شد!

من یه پارچه یا حوله مینداختم روپام بچم میخوابوندم روی پاهام مثل وقتی میخوای شیربدی.اول پاهاش بعدبدنش دراخر سرش میشستم جوری که اب روصورتش نریزه.دراخر وارونه میکردم ابکشی میکردم .یه دره گریه نمیکرد.قبلش حتما سیرش کن

پدرم ،برادرم جایگاهتون بهشت😭برای شادی روحشون صلوات🌹

من یه پارچه تمیز پهن میکنم زمین خودم چهارزانو میشینم نی نی ام با کمک شوهرم دوتایی میشوریم.واسه ۴ سال پیشه البته

خداوندا تو میدانی که انسان بودن و ماندن چه دشوار است چه دردی میکشد آن کس که انسان است و از احساس سرشار است....
من که نی نیم تو شیکممه فعلا😁 ولی خب بچه دوماهه خیلی کوچولوعه فک کنم تنها شستنش سخت باشه من به نظرم ...

ازروز اول که دنیااومد دفعه اول مامانم برد بعدشدیگه خودم

پدرم ،برادرم جایگاهتون بهشت😭برای شادی روحشون صلوات🌹
2706