2733
2739
سلااااااااااام دوستای عزیزم
من متاسفانه سه ماه پیش یک حاملگی خارج از رحم رو تجربه کردم و منجر به عمل باز شد مثل سزارین خداروشکر لوله ام حفظ شد ولی دکترم گفته بهتره از اون سمتی که عمل شدم باردار نشم چون ممکنه دچار چسبندگی شده باشه البته بهم گفته بعد از سه ماه اقدام کنم
می خوام بدونم شمایی که این تجربه تلخ رو داشتین میشه بگین بعد از چند وقت باردار شدین ؟ چه اقداماتی انجام دادین ؟
عزیزم ذره ذره وجودم بی صبرانه منتظرم در وجودم ریشه بزنی و من طعم شیرین مادر شدن رو بچشم ....
من بعداز یک سال و نیم بییشتر انتظار با قرص لتروزول و امپول مریونال باردار شدم البته مشکلی نداشتم ولی خب چون طول کشیده بود از قرص استفاده کردم باردار هم شدم ولی متاسفانه اینجوری
عزیزم ذره ذره وجودم بی صبرانه منتظرم در وجودم ریشه بزنی و من طعم شیرین مادر شدن رو بچشم ....
ممنون میشم از کسانی که تونستن دوباره بارداری سالمی رو تجربه کنن به کسانی که مثل من هستن دلگرمی بدن
ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

2728
مرسییییییییییی آوین جون و مامانی جون امیدوارم منم بتونم دوباره مامان بشم و یک بارداری سالمی رو تجربه کنم
کسی مثل من بوده که لوله اش رو هم از دست نداده باشه چون اون لوله ای که عمل شده به هرحال دست خورده
2740
من تمام ارزوم این بود که لوله ام رو از دست ندم ولی بعد از عمل متوجه شدم چون اون لوله دست خورده بهتره از اون سمت حامله نشم فکر کردن راجع به این موضوع کلافم میکنه

سلام.

من روز 45 بتام بیشتر از 800 بود.

دکترم بادست که معاینه کرد کفت رشد جنین خوبه. 

هنوز سونو نرفتم و تا آخر هفته ی 8 به خاطر تجربه ی بد قبلی نمیخوام برم.

درد فقط یک طرف شکمم دارم که دردش به پام هم میزنه. ممکنه خارج رحم باشه ؟

وقتی دکتر حسش کرده  ممکنه خارج ازرحم باشه؟

لکه و اینا هم ندارم اصلا.

خواهش می کنم اگر میدونید بگید