2737
2739
من میخوام بچمو از شیر بگیرم 19 ماهشه غذا کم میخوره فقط به من چسبیده هست یه هو از شیر بگیرمش یا کم کم

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
دخترمو 15 ماهگی وپسرمو 21 ماهگی حتما حتما یکباره بگیر دکتر بچه های من میگه خیلی خیلی بهتره بچه یکدفعه قطع امید میکنه دختر من ازبس بهم میچسبید و شیرمیخورد اصلا وزن نمیگرفت و شبا هم خواب نداشت ولی الان عالیه هم وزنش هن خوابش
یا رب نظر تو برنگردد
2740
عصبی شدن بچه بخاطر وابستگیشه یک مدت باه اش راه بیای خوب میشه فقط تا میتونی چیزایی مثل توت و کشمش و اسمارتیز و ...بگیر تا مشغول بشه حتما شب موقع خواب هم بهش یدونه موز بده سیر سیر بشه بخوابه
یا رب نظر تو برنگردد
وای واسه منم کابوسه این شیر گرفتن مثل معتادا دنبالم راه میوفته
«رَبَّنا هَبْ لَنا مِنْ أَزْواجِنا وَ ذُرِّیَّاتِنا قُرَّةَ أَعْیُنٍ وَ اجْعَلْنا لِلْمُتَّقینَ إِماماً»لفرقان آیه : 74 «پروردگارا، به ما از همسران و فرزندانمان آن ده که مایه روشنىِ چشمان [ما] باشد، و ما را پیشواى پرهیزگاران گردان.»
22 ماهگی تقریبا یهویی...البته یه هفته ای طولش دادم به نظرم کم کم هم مادر عصبی میشه هم بچه
نبودنِ تو فقط نبودن تو نیست، نبودنِ خیلی چیزهاست...کلاه روی سرمان نمی ایستد! شعر نمیچسبد...پول در جیب مان دوام نمی آورد! نمک از نان رفته!!! خنکی از آب.......ما بی تو فقیر شده ایم مادر💔
من قبلش خیلی باهاش صحبت میکردم که مامانی وقتی بزرگ میشی شیرمامانی تموم میشه فاصله هاش رو خیلی نامحسوس زیاد کردم سرشو گرم میکردم وقتایی که بیرون میرفتیم سراغشو نمیگرفت زیاد بیرون میبردمش جاهایی میبردم که سرش گرم میشه کم کم رسید به روزی یه وعده قبل خواب بدون اینکه سراغشو بگیره و ندم و اذیت شه و بعد یکباره گرفتم اصلا اذیت نشد یعنی نداشتیم روزی که بهانشو بگیره
2706