2733
2739
یک پسر دارم که کلاس اوله و معلم مدرسش و اصلا قبول ندارم خیلی خیلی تکلیف میده و در واقع اینگار اموزش همش تو خونه بر دوش منه روزی 4 تا 5 ساعت داره بچه مشق مینویسه منم اگه بالا سرش نباشم اشتباه مینویسه و معلم دعواشمیکنه.... الان 6 ماه باردارم و ناشکری نباشه جنبه درد و دل همشم یگم عجب کاری کردم بچه دوم میخواستم چه کنم همش دلم واسه بچه اولم میسوزه تو این سیستم افتضاح اموزشی داره درس میخونه هر شب کارم گریست کمر درد زیاد دارم و همش نگرانم 3 ماه دیگه اصلا حوصله بچه دوم نداشته باشم .
گاهی باید در مشکلات سکوت کرد، شاید خداحرفی برای گفتن داشته باشد
خیلی حساس شدم خیلی حرص میخورم سر درس و مشق پسرم خیلی معلموشن تد تند درس میده تا حالا از هر کی پرسیدم جلوترن من واقعا نمیدونم با یک بچه دیگه چطور به اولی برسم اصلا کی حوصله داره شب تا صبح بیدار بمونه
ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

دقیقا منم مجبورم خودم باهاش کار کنم سخته ولی کی میاد دلش برای درس بچهم بسوزه تازه میگن بین این که توشکمته با اولی فرق نذار میگم نمتونم زیاد بشینم کمرم درد میکنه حالا میگن لوس شدی ما تو نه ماهگی اسباب کشی هم کردیم همین امروز به نایل به این حرفا شدم اخه امتحانات دخترم شروع شده
خدایا ممنون که همیشه کمکم میکنی
2742
رژین منم یکی از اشناهام پسر کلاس اولیش هر روز اشک مادرشو در میوورد اخر سر مادره خودش تکالیفشو مینوشت. ... خیلی عذاب میکشیدن هیچ جا نمیرفت سال دوم خیلی راه افتاد سوم ک دیگه عالی بود....

اول دبستان از همه سالهای تحصیل سختتره

بچت بدنیا اومد یه چند ماه اولو کمک بگیر از کسی
خدا جونم شکرت
عزیزم کاش از اول روی شخصیت معلم کلاس اول بچه ات تحقیق می کردی حالا کاریست که شده وسط سال تحصیلی هم نمی تونی بچه رو جابجا کنی به عنوان یک مدرس و یک مادر دو تا توصیه برات دارم اول اینکه جلوی بچه به هیچ عنوان شکایت و ناله نکن چون هم روی رابطه اش با فرزند بعدی تاثیر مخربی می گذاره و از مدرسه و معلمش برای همیشه خاطره بدی در ذهنش می مونه ضمن اینکه شما رو دیگه به عنوان یک تکیه گاه مطمئن قبول نخواهد داشت اگر هم تا به حال اینکارو کردی خیلی زیرکانه در صدد جبرانش بر بیا.
دوم اینکه اگر توان مالی داری از یک شخصی مثل یک دانشجو که هم هزینه زیادی نخواهی بپردازی هم حوصله داشته باشه بخواه که بعد از ظهر ها بیاد و دو تا سه ساعتی رو در حضورشما با فرزندت کار کنه اینطوری هم خیالت راحته هم استراحت بیشتری می کنی.
2738
وای زهرا جون امان از دست حرف مردم واقعا منو دیونه کرده اما من رسما پشیمونم میگم کاش همین یکی بود و بس. همش گریم در میاد بچم خیلی روش فشاره معلمش خیلی بد اخلاقه وسخت گیر حتی با ما مادرا هم دعوا میگیره
اخه ما نقشی تو انتخاب معلم نداشتیم و لحظه های اخر ایم معلم برای این مدرسه تعیین شده.کلا تو فکر تغییر مدرسشم شاید یک غیر انتفاعی قبول کنه. بیچاره بچم اصلا از زیر کار در رو نیست اما 7 صفحه مشق به نظرتون فاجعه نیست واسه بچه کلاس وال و هر هفته 2 درس جدید و کوهی از جملات جدید که باید بتونه بنویسه و بخونه ...
2706