2733
2734
رون های خیلی بزرگی دارم.. با ورزش و رژیم تا حدی کوچیک شده ولی کامل برطرف نمیشه .. لطفا ی راه خوب پیشنهاد بدبن بهم .. الان فرم بدنم خوبه فقط مشکل رون دارم .. کمککککککککککک

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
شما چه بدوی...چه پیاده روی کنی...چه درازنشست... این بدنه که تصمیم میگیره کجاها لاغر بشه... که معمولا در خانمها بالاتنه زود تر از پایین تنه لاغر میشه. حتی حرکت دراز و نشست هم شکم و کوچیک نمیکنه...فقط عضلاتش و تقویت میکنه...تو این حرکت کالری میسوزونی..حالا بدن تصمیم به یه لاغری عمومی میگیره...نه فقط تو شکم...
نور
2740

سلام دوستان

یه مجله خبری هم دیدم به اسم زیباچه (zibache.com). در مورد لاغری موضعی توضیحات خوبی داشت و چون صرفاً مجله هست مزایا و معایب رو به خوبی گفته بود.

پیشنهاد میکنم به سایتش سر بزنید و توضیحاتش رو بخونید

همچنین مطلب لاغری موضعیش رو بخونید » لاغری موضعی، مزایا، معایب

به نظرم برو پیش یه دکتر خوب که دستگاه بادی جت رو داشته باشه. خدایی نسبت به جراحی هایی که الان دارن انجام می دن و بیهوشی عمومی می دن به مریض خیلی کم خطر تره. با فشار آب اول چربی های اضافه رو بر می دارن بعدم ساکشن می کنن. نه دیگه تیغ جراحی می خواد نه دروان نقاهت آنچنانی داره . 

2706