2733
2734

خانم ها زنداداش بی فکر من با یه برنامه رو گوشیم برداشته یه شومیز شلوار رو فقط گفته مثلا این رنگ میخوام بعد منصرف شده حالا فروشنده به من پیام داده شمارتو میدم فتا حالتو بگیرن که الکی نگی میخوام بعد منصرف بشی من نگران شدم آخه اصلا به من چه 

گاهی اونقدر دلتو پر کردند که تا میای حرف بزنی از چشمات میریزه بیرون.
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731

کار زن داداشت اشتباه بوده

ولی فروشندهه ببخشید بیخود کرده که گفته این حرفو .خب پشیمون شدید مهم نیست اینقدر.

خدا کنه همه منتظرا بزودی باردار بشن.خدا کنه همه دخترای مجرد زودی ازدواج کنند دعا هر روز من♥️
2740
پول داده ؟

نه فقط گفته اینو میخوام بعد منصرف شده حالا میگه شمارتو میدم فتا تا دیگه مزاحم نشی 

طرف میره مغازه خرید پرو هم میکنه بعد میاد پس میده یا عوض میکنه. تا بوده همین بوده.پلیسم بیکار نیست بیاد دنبال این کارها🥰

خدا کنه همه منتظرا بزودی باردار بشن.خدا کنه همه دخترای مجرد زودی ازدواج کنند دعا هر روز من♥️

عزیزم الکی به خودت استرس نده هیچ کاری نمیتونه انجام بده اصلا جواب نده بهش 

توی دهمین بهار  زندگی مشترکم خداوند مهربان بازم لطف بیکرانش رو شامل حالم کردو فرشته قشنگی  به وجودم اضافه شد و همون لحظه فهمیدم چقدر بهت دل بستم و تو شدی تمام هستی من 💕حسی تو دلم بود که تورو دخترم صدا کنم و باهات دردو دل مادر ودختری کنم 💕تو همان معجزه قشنگ خدایی که با اومدنت دنیا برام قشنگتر شده  😍😍خدایا خودت حافظ همه فرشته های نازنین زمینی باش و دست محبتت رو از سر فرشته کوچولوی منم برندار الهی آمین 😍😍معبود مهربانم این حس شیرین مادری رو تو وجود تمام بانوان سرزمین قرار بده و برای همه شون یه فرشته ی زیبا و سالم و صالح عطا بفرما 💞💞💞
طرف میره مغازه خرید پرو هم میکنه بعد میاد پس میده یا عوض میکنه. تا بوده همین بوده.پلیسم بیکار نیست ب ...

به خدا میگم خوب منصرف شده میگه نه تو مزاحم شدی مگه مریضی الکی میگی میخوام 

به خدا میگم خوب منصرف شده میگه نه تو مزاحم شدی مگه مریضی الکی میگی میخوام 

دیده ترسیدید اینو گفته. بگو دیگه مزاحم نشید وگرنه من از شما شکایت میکنم اصلا هم نترس خواهر هیبییچ کاری نمیکنه و نمیتونه میتونی بلاکش کن

اصلا نگران نباش بلاخره هنوز به دستش نرسیده بوده که کنسل کرده بعدم فوقش خودش یه جریمه جزئی بده برای ...

نه بابا فقط گفته این رو میخوام با این رنگ هیچی دیگه نگفته ایشون میگه چرا مزاحم شدی هر روز به من پیام میده 

2706