2733
2734
سلام. من کلا پریودای نامنظمی دارم.ولی چند ماه بود با یه روز تاخیر پری می اومد. این ماه هم طبق اون فرمول باید 12 یا 13 آذر پری می اومد. روز 12 آذر نزدیکی پرخطر داشتم.با اینکه می دونستم نزدیک پری ه و احتمالش خیلی کمه روش اورژانسی رو هم اجرا کردم.8 تا ال دی در 12 ساعت. الان 12 روزه می گذره از اون تاریخ. پری که نیومد هیچ!!! دیشب محض خنده بی بی چک گذاشتم که یه خط خیلی کمرنگ افتاد. واقعا ممکنه با این شرایط آدم باردار بشه؟؟؟؟؟
زندگی بافتن یک قالی است - نه همان نقش و نگاری که خودت می‌خواهی - نقشه را اوست که تعیین کرده است - تو در این بین فقط می‌بافی - نقشه را خوب ببین - نکند آخر کار قالی زندگی‌ات را نخرند -
الان نمی دونم برم آز خون بدم. دوباره بی بی چک امتحان کنم یا همش الکی بوده:(((((
زندگی بافتن یک قالی است - نه همان نقش و نگاری که خودت می‌خواهی - نقشه را اوست که تعیین کرده است - تو در این بین فقط می‌بافی - نقشه را خوب ببین - نکند آخر کار قالی زندگی‌ات را نخرند -

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

جدی میگی مامان دخمل؟؟؟؟ آخه من روش اورژانسی هم رفتم! احتمال خطاش 3% فقط!!!
2728
البته بچه دوم می خواستم ولی شوکه شدم. بارداری اولم چند ماه طول کشید . آخرش هم با قرص تحریک تخمک گذاری باردار شدم. حالا نمی دونم امروز برم آز خون جواب میده یا نه؟
شوهر خواهر من مشکل اسپرم هم داشته ... یعنی طبق آزمایشات و نظر دکتر عقیم بوده و قرار بوده هر وقت تصمیم به بچه دار شدن بگیرن بره دنبال درمان ... با این حال جلوگیری سفت و سختی داشتن چون تازه یک ماه بود عروسی کرده بودن ... ولی حالا بارداره شرایط اونا کمتر از یک درصد احتمال باردار شدن داشت
الهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم
تجربه دیگه ای نبود؟ نظر بدین ببینم امروز چکار کنم؟ بازم بی بی چک بذارم یا برم آز خون؟
2738
مامی دخمل معجزه بوده پس واقعا!!! سارا جون من 12 ساعت بعدش قرص مصرف کردم.میگن تا 72 ساعت فرصت هست. ولی منم فکر می کنم جاشو محکم کردم فقط!!! مطمئن هم نیستم هنوز. به بی بی چک میشه اعتماد کرد؟
2706