2737
2734
عنوان

پیج اینیستامو هک کردن

103 بازدید | 13 پست

سلام خانوما 

تو رو خدا اگه کسی رو میشناسین بهم معرفی کنین 

پیج اینیستام هک شده کلی داخلش عکس دارم و چت 

از دیروز چند نفر از دوستای همسرم و اشناهاش پیام دادن که با پیج من بهشون پیام رفته که شما چه رابطه ای با همسر من داری و باعث اختلاف و دعوای شدیدی شده بینمون 

اسکرین شات فرستادن که منم پیام دادم بهشون اسم پیج من میاره که چت کردم باهاشون کسی رو میشناسین بفهمیم کیه و چرا این کارو میکنه؟

برای کشتی های بی حرکت موج ها تصمیم میگیرند.

دیلیت اکانت 

ژیـــــنــا.                                                انسـان ناصحیـحی هـستم،در همـه ابـعاد                                                                                                       رو اعصاب آبـانـیا راه نرید؛میدون مینِ:)                                                         https://t.me/Hich_zh
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2742

حیف حال ندارم وگرنه میگفتم از کجا بفهمی کسی ک بغیر تو وصله از کدوم شهر  و کدوم خیابونه وصله ولی همین ک بالا گفتم بهت میگه نگران نباش راحته

آدمای بی هدف مجبورن تا آخر عمر برای آدمای هدفمند کار کنن🧚‍♀️🌸

رمزتُ عوض کن از پیج میره بیرون

صبام...⚖سوالِ حقوقی داشتین در خدمتم⚖می دانم اگر قضاوت نادرستی در مورد کسی بکنم، دنیا تمام تلاشش را می‌کند تا مرا در شرایط او قرار دهد تا به من ثابت کند در تاریکی، همه‌ی ما شبیه یکدیگریم...
2740
حیف حال ندارم وگرنه میگفتم از کجا بفهمی کسی ک بغیر تو وصله از کدوم شهر  و کدوم خیابونه وصله ولی ...

ممنون میشم ادرس اینستا یا شمارشونو بدین واقعا برام مشکل پیش اومده

برای کشتی های بی حرکت موج ها تصمیم میگیرند.