2733
2734

با اين اوضاع نميتونم برم بيرون خريد

گفتم واسه پسرم كه شش ماهشه اينترنتى لباس بخرم كه قبلا از سايت برگ سبز خريد كردم

ولى الان خيلى قيمتاش بالاست 

يه سايت ميخام كه قيمت لباساش مناسب باشه و جنسشون هم خوب 

در ضمن اينستا هم ندارم

من خودم فردش لباس بچه دارم با قیمت خیلییی کم...هم اینستا دارم هم تلگرام...دوس داشتی درخدمتم

خدایا ممنونم بهم بچه های سالم دادی خدای خوبم مرسی که مث همیشه چشمتو رو تمامممم بدی هام بستی و خواستمو برآورده کردی...من دیگه فقط مامان پریا نیستم من الان مامان پریا و علی هستم❤❤❤
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

حتی لباسایی که پارسال خریدم و باورکنید با همون قیمت پارسال میدم و هیچی از پاریال تا الان روش نکشیدم...مردم قدرت خریدشون اومده پایین خودمون باید به خودمون رحم کنیم‌..لباسی که پارسال عمده میخریدم ۳۰ میدادم ۳۹ الان خودم باید عمده ۷۳بخرم😐

خدایا ممنونم بهم بچه های سالم دادی خدای خوبم مرسی که مث همیشه چشمتو رو تمامممم بدی هام بستی و خواستمو برآورده کردی...من دیگه فقط مامان پریا نیستم من الان مامان پریا و علی هستم❤❤❤
2731

سلام خوبی عزیزم شما تو یه تاپیکی گفته بودین که میخواین آی وی اف کنید بعد تو یکی گفتین طبیعی باردار شدین کار خاصی کردین که طبیعی شدین شوهر منم مشکل داره یه دختر ناز دارم میخوام برم اقدام واسه پسر ممنون میشم جوابمو بدین 😘😘

سلام خوبی عزیزم شما تو یه تاپیکی گفته بودین که میخواین آی وی اف کنید بعد تو یکی گفتین طبیعی باردار ش ...

سلام عزيزم

من طبق ازمايشام دكترا گفتن طبيعى اصلا امكانش نيست ولى خدا خواست و شد

من يه جورايى بيخيال شدم يعنى كلى كلاس كه علاقه داشتم و گروهى بود ثبت نام كردم به حدى خودمو مشغول كرده بودم كه شبا همين كه سرم رو ميزاشتم بيهوش ميشدم همه كلاس هايى هم ميرفتم عاشقشون بودم 

شوهرمم طبق اخرين ازمايشش واسه اى وى اف هم دكتر يكم ترديد داشت يعنى اوضاعش داغون بود 

تنها كارى كه ميكرد به توصيه يكى از دوستاش هر شب يه ربع يخ ميزاشت  روى بيضه هاش 

2740